reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U mnie z bratem 7 lat różnicy i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez niego :D noo mój kochany młodszy braciszek , wiadomo kłotnie byly ale kazde za soba stoi murem :D mi z tym źle nie bylo że czesto zostawalam z nim sama w domu , że odbieralam go z przedszkola bo bylo obok mojej szkoly[emoji14]że wcześniej jezdzilam z nim na 4 treningi w tygodniu gdzie mialam ponad 2 godz wyjęte z popoludnia , teraz w weekendy mecze , często po 7 rano trzeba bylo wstać mimo że dzien wolny od pracy :D no nie wiem ..inni sie skarżą ze jak taka roznica to te starsze jest wykorzystywane do zajmowania sie mlodszym ale mi to sprawiało przyjemnosc[emoji14]moze dlatego ze jestem bardzo opiekuńcza:D także to zależy[emoji14]bo znam gdzie jest mała różnica wieku a non stop są jakies kłótnie itp[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Heju mnie miedzy rodzeństwem jest 3 i 4 lata różnicy i w dzieciństwie się nie dogadywalismy, a oni że sobą tak bo są rok po roku. Wszystko się zmieniło jak mialam17 lat rodzice dali nam kolejny prezent w postaci młodej;-) ;)najpierw szok, niedowierzanie, a teraz wszyscy nie wyobrażamy sobie życia bez naszej ,12 latki:happy:takze mam trójkę fajnego rodzeństwa z mloda na czele:happy:
 
reklama
20161022_082949.jpg 20161022_081955.jpg witam się z rana. U mnie kolejny cień. miałam nadzieję że będzie już ładniejsza ta kreseczka ale niestety. dzisiaj 28dc i 13dpo. obawiam się powtórki z rozrywki.:(:frown::no2:
 

Załączniki

  • 20161022_082949.jpg
    20161022_082949.jpg
    421,2 KB · Wyświetleń: 124
  • 20161022_081955.jpg
    20161022_081955.jpg
    520,6 KB · Wyświetleń: 119
Heju mnie miedzy rodzeństwem jest 3 i 4 lata różnicy i w dzieciństwie się nie dogadywalismy, a oni że sobą tak bo są rok po roku. Wszystko się zmieniło jak mialam17 lat rodzice dali nam kolejny prezent w postaci młodej;-) ;)najpierw szok, niedowierzanie, a teraz wszyscy nie wyobrażamy sobie życia bez naszej ,12 latki:happy:takze mam trójkę fajnego rodzeństwa z mloda na czele:happy:
No to super :D tak jak mówiłam, nie da sie tego przewidzieć czy dzieciaki sie bedą dogadywac czy nie[emoji14]z tego co zauważyłam u dwóch rodzeństw z różnicą wieku 2 i 3 lata , to osobno aniołki , razem diabełki:p
Zobacz załącznik 779455 Zobacz załącznik 779456 witam się z rana. U mnie kolejny cień. miałam nadzieję że będzie już ładniejsza ta kreseczka ale niestety. dzisiaj 28dc i 13dpo. obawiam się powtórki z rozrywki.:(:frown::no2:
Ja na zdjęciu u góry widzę bez dopatrywania się :) kciuki zaciśnięte !:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to super :D tak jak mówiłam, nie da sie tego przewidzieć czy dzieciaki sie bedą dogadywac czy nie[emoji14]z tego co zauważyłam u dwóch rodzeństw z różnicą wieku 2 i 3 lata , to osobno aniołki , razem diabełki:p

Ja na zdjęciu u góry widzę bez dopatrywania się :) kciuki zaciśnięte !:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też widzę na górnym zdjęciu bez dopatrywania [emoji3]
Między moimi chłopcami jest 5 lat i 9 miesięcy różnicy i też osobno Aniolki, a razem [emoji15] [emoji12] [emoji1]
A co to będzie jak siostra dołączy [emoji23]
Na początek 25 tyg przesyłamy fluidki, do roboty dziewczynki [emoji41][emoji7]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Qeenn trzymaj się i odpoczywaj,stluczenie też może być bolesne,ale M będzie teraz twoim lokajem;)
Iza widzę tak jak wczoraj
Lux nachapałam ile się da:biggrin2:
a dziś moja @ przybyła i cieszę się ogromnie
 
A u mnie tem spadla z 36,74 na 36.29 wiec owu chyba jeszcze nie bylo
Dzis 12 dc
Mecze męża codziennie zobaczymy kiedy się zbuntuje.
Iza ja tez nic nie widzę ale trzymam kciuki :)
 
reklama
Izabela widzę, a poprzedniej nie widziałam. Ale wg mnie jak jest bladzioch taki to na drugi dzień i tak roznice będzie ledwo widać, mam z pierwszej ciąży testy robione dzień po dniu tez blade i jak dla mnie są takie same. Dopiero potem przyspiesza i coraz szybciej ciemnieje, poczkaj dwa dni i zrób następny wtedy będzie można lepiej zobaczyć roznice.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry