reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No! To u mnie po ptokach. Chciałam zrobić test, idę patrzę a tam @. A więc zaczynamy zabawę od nowa.
Dane do tabelki kolejna @ 1.11, 6 cs

A teraz mam pytanie do dziewczyn, które mierzą temperaturę. Może trochę głupie ale zaryzykuje. Czy mam ją mierzyć od 1 dc czyli w trakcie @ czy poczekać aż się skończy?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mierze od 1dc, rowniez w czasie @.. ale generalnie te 3-4 dni mozesz pominąć.
 
reklama
Jesteście kochane : ) nie robiłam bety hcg, boję się że mało będzie przyrastać i się załamie. We wtorek mam kolejne badanie i faktycznie jeśli dalej nic się nie pokaże to pozostaje łyżeczkowanie ;(
No! To u mnie po ptokach. Chciałam zrobić test, idę patrzę a tam @. A więc zaczynamy zabawę od nowa.
Dane do tabelki kolejna @ 1.11, 6 cs

A teraz mam pytanie do dziewczyn, które mierzą temperaturę. Może trochę głupie ale zaryzykuje. Czy mam ją mierzyć od 1 dc czyli w trakcie @ czy poczekać aż się skończy?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mierze od momentu zakończenia miesiączki.
 
3 czerwcówki,
Berta, Siwa tak mi przykro jakiś pechowy ten czerwiec :(

Tabelka
staraczki1.png
 

Załączniki

  • staraczki1.png
    staraczki1.png
    112 KB · Wyświetleń: 337
siwa ja jak kiedyś mierzyłam to po skończonym okresie zaczynałam.
Widzę że coś małpy zrobiły na nas niezły nalot. Ciekawe jaka będzie tendencja ciąż na następne miesiące. U mnie 4 dc i dalej mój humor jest do bani.Dołuje mnie to bezowocne staranie. Tracę już nadzieję. W dodatku październik i listopad mnie nie nastrajają pozytywnie. Rok temu w październiku ciąża mi obumarła a w listopadzie dopiero o tym się dowiedziałam i miałam wymuszane poronienie i zabieg. Wspomnienia wracają i smutek jest wielki. Pogoda też dołująca. Znajomi w koło zdążyli zajść w ciążę lub urodzić a ja w punkcie wyjścia. Nie wiadomo ile jeszcze to potrwa. A mój synek dla braciszka, którego nie ma nawet w brzuchu wymyślił imię Kuba.I tu następny dół. Synek dostał zaproszenie na urodz. od koleżanki z przedszkola. Mama tej dziewczynki ma pod koniec października termin porodu, więc w poniedziałek napatrzę się na jej brzuch i jeszcze pewnie synek mnie pomęczy tematem rodzeństwa.A 2 razy w tyg. przychodzi do pracy ciężarna koleżanka i to też mnie dołuje.Więc u mnie dołek za dołkiem. Sorki, ze Wam smęcę.
 
1475749078028742435440.jpg
Mam wrażenie, że jednak za mało o dzień się przytulałam mogłam jeszcze wczoraj próbować zawsze cykle miałam co 28 dni a w zeszłym jak na złość 27 @ była i po cichu liczyłam że ovulka będzie 13 dc przytulaliśmy się 01(8dc),03(10dc),04(11dc) jak myślicie coś może się udać? Test owulacyjny był robiony każdego dnia jednak wczoraj czułam że może być skok zobaczcie sami
 

Załączniki

  • 1475749078028742435440.jpg
    1475749078028742435440.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 376
Ostatnia edycja:
siwa ja jak kiedyś mierzyłam to po skończonym okresie zaczynałam.
Widzę że coś małpy zrobiły na nas niezły nalot. Ciekawe jaka będzie tendencja ciąż na następne miesiące. U mnie 4 dc i dalej mój humor jest do bani.Dołuje mnie to bezowocne staranie. Tracę już nadzieję. W dodatku październik i listopad mnie nie nastrajają pozytywnie. Rok temu w październiku ciąża mi obumarła a w listopadzie dopiero o tym się dowiedziałam i miałam wymuszane poronienie i zabieg. Wspomnienia wracają i smutek jest wielki. Pogoda też dołująca. Znajomi w koło zdążyli zajść w ciążę lub urodzić a ja w punkcie wyjścia. Nie wiadomo ile jeszcze to potrwa. A mój synek dla braciszka, którego nie ma nawet w brzuchu wymyślił imię Kuba.I tu następny dół. Synek dostał zaproszenie na urodz. od koleżanki z przedszkola. Mama tej dziewczynki ma pod koniec października termin porodu, więc w poniedziałek napatrzę się na jej brzuch i jeszcze pewnie synek mnie pomęczy tematem rodzeństwa.A 2 razy w tyg. przychodzi do pracy ciężarna koleżanka i to też mnie dołuje.Więc u mnie dołek za dołkiem. Sorki, ze Wam smęcę.
Nie smecisz [emoji6] po to jesteśmy żeby się wspierać. Mi się też to wszystko wydaje cholernie niesprawiedliwe. Tak mi się wczoraj przypomniało że za miesiąc miałabym termin porodu [emoji17] ale po cichu liczę że właśnie w listopadzie się uda.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Och to faktycznie łatwo nie miałaś ... dobrze, że już minęło. U mnie było odwrotnie, pierwsze 4 m-ce spokój później szpital i tak ledwo ledwo do 8ego dociagnelam. I właśnie przez to wszystko człowiek się nawet ciąża nie nacieszyl a ile nie nastresowa...eh
Tobie życzę radości i spokoju ... delektuj się tym stanem [emoji6] [emoji173]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
ja po stracie ciazy bylam tak przerazona, ze nawet sie cieszyc nie umialam z tej na poczatku :(
 
Będzie dobrze dziewczyny, wiara czyni cuda tak mawiają ;-) ;) ja z pierwszym synem (12latek w tej chwili) miałam toksoplazmozę w 11 tyg trafiłam do szpitala bo było zagrożenie poranieniem, szyjka się skracała ale udało się ją zatrzymać no i po tym okazało się że toksoplazmoza w 16 tyg miałam amniopunkcję i 2 tyg w nerwach czekanie na wynik czy dziecko nie jest zarażone. Okazało się że ku mojemu szczęściu było zdrowe i tak do końca ciąży na antybiotyku a w ostateczności urodziłam w 36 tyg zdrowego maluszka 2450 g wagi :)
 
reklama
Zobacz załącznik 776789 Mam wrażenie, że jednak za mało o dzień się przytulałam mogłam jeszcze wczoraj próbować zawsze cykle miałam co 28 dni a w zeszłym jak na złość 27 @ była i po cichu liczyłam że ovulka będzie 13 dc przytulaliśmy się 01(8dc),03(10dc),04(11dc) jak myślicie coś może się udać? Test owulacyjny był robiony każdego dnia jednak wczoraj czułam że może być skok zobaczcie sami
evwlina a nie możecie dziś jeszcze poprawić ? [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry