reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Słuchajcie jak się rozczulilam....mówię M ze chciałam mu zrobić prezent ale nie wyszedł ... na co wszedł mój syn i kompletnie nie wiedzac o co chodzi mówi : mamo nie przejmuj się ja znam nowe techniki plastyczne to Ci pomogę tacie zrobić prezent ... och mój Skarb kochany [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emsi, ale kochany [emoji173]️
Mój za to ostatnio dopytuje dlaczego u nas w domu nie ma takiego dzidziusia jak ma Grzesio ( kuzyn w jego wieku, ma 11m siostrę..) i ze mam kupić bo on tez chce się opiekować i mieć rodzeństwo [emoji27]
 
Nimitii jak dziś lepiej?

Anna witaj trzymam mocno kciuki aby się udało utrzymać &&&&&&&&

Lux jak miło posłuchać .... ja miałam problemy w pierwszej ciąży i marzy mi się bezproblemowa ciąża bez leków na podtrzymanie, szwu i leżenia ... ciekawe czy to jest w ogóle możliwe

Aleksandrax Siwa co u Was ?

Dobrej nocki Wam życzę

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
ja polowe ciazy bylam na lekach na podtrzymanie wiec lekko nie bylo, same stany zpalane, problemy z pecherzem, dopiero teraz sie uspokoilo
 
ja polowe ciazy bylam na lekach na podtrzymanie wiec lekko nie bylo, same stany zpalane, problemy z pecherzem, dopiero teraz sie uspokoilo
Och to faktycznie łatwo nie miałaś ... dobrze, że już minęło. U mnie było odwrotnie, pierwsze 4 m-ce spokój później szpital i tak ledwo ledwo do 8ego dociagnelam. I właśnie przez to wszystko człowiek się nawet ciąża nie nacieszyl a ile nie nastresowa...eh
Tobie życzę radości i spokoju ... delektuj się tym stanem [emoji6] [emoji173]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ... u mnie biel vizira (jak na załączonym obrazku). Zatem czekam na @ jutro i zaczynamy zabawę od początku [emoji6]
Może i dobrze bo wolę lecieć do przyjaciół bez stresu, że mogę zaszkodzić takimi wojazami...a jak wrócę to do roboty hiehie Zobacz załącznik 776732

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Buu szkoda...

Słuchajcie jak się rozczulilam....mówię M ze chciałam mu zrobić prezent ale nie wyszedł ... na co wszedł mój syn i kompletnie nie wiedzac o co chodzi mówi : mamo nie przejmuj się ja znam nowe techniki plastyczne to Ci pomogę tacie zrobić prezent ... och mój Skarb kochany [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale kochany :):):)

Ile tych czerwcowek mamy, Aleksandrax?

U mnie zawitała w końcu @. Zaczynam 13cs.
Nowy termin @ 5.11.
 
reklama
No! To u mnie po ptokach. Chciałam zrobić test, idę patrzę a tam @. A więc zaczynamy zabawę od nowa.
Dane do tabelki kolejna @ 1.11, 6 cs

A teraz mam pytanie do dziewczyn, które mierzą temperaturę. Może trochę głupie ale zaryzykuje. Czy mam ją mierzyć od 1 dc czyli w trakcie @ czy poczekać aż się skończy?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry