reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nimitii jak dziś lepiej?

Anna witaj trzymam mocno kciuki aby się udało utrzymać &&&&&&&&

Lux jak miło posłuchać .... ja miałam problemy w pierwszej ciąży i marzy mi się bezproblemowa ciąża bez leków na podtrzymanie, szwu i leżenia ... ciekawe czy to jest w ogóle możliwe

Aleksandrax Siwa co u Was ?

Dobrej nocki Wam życzę

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale tu ruch :)
gratulacje dla pełnych brzuchów i kciuki za oczekujące- niech @ nie przyjdzie
mi na głowę dobrze zrobiło pójście do pracy i chwilowa rezygnacja z dalszych prób- już nie płaczę, jak słyszę że ktoś jest w ciąży, czasem tylko coś zakole w sercu ;)
jeśli plany się nie zmienią to gdzieś w lutym wracam do starań- mam nadzieję że mi ta przerwa posłuży nie tylko na głowę, ale też macicę hihi choć boję się ciąży niesamowicie
 
Nimitii jak dziś lepiej?

Anna witaj trzymam mocno kciuki aby się udało utrzymać &&&&&&&&

Lux jak miło posłuchać .... ja miałam problemy w pierwszej ciąży i marzy mi się bezproblemowa ciąża bez leków na podtrzymanie, szwu i leżenia ... ciekawe czy to jest w ogóle możliwe

Aleksandrax Siwa co u Was ?

Dobrej nocki Wam życzę

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Czytam was cały czas, ale się nie udzielalam bo wczoraj mialam jakiś straszny zjazd nastroju i łatwo zaczynałam płakać, a dziś jakaś zmęczona jestem, właśnie się obudziłam bo zasnelam na kanapie :/
Dziś minął 9dpo i jak narazie tylkoc czasem piersi zabola więc się na nic nie nastawiam.
Emsi* Ty już jutro testujesz prawda? Trzymam kciukasy :*

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jestem tu nowa,staram się o bobasa drugi m-c :happy: może uda się ucelować upragnioną córeczkę, bo dwóch facetów już mam ;-) ;) zobaczymy czy tym razem coś wyda :unsure: pozdrawiam cieplutko
 
Nimitii jak dziś lepiej?

Anna witaj trzymam mocno kciuki aby się udało utrzymać &&&&&&&&

Lux jak miło posłuchać .... ja miałam problemy w pierwszej ciąży i marzy mi się bezproblemowa ciąża bez leków na podtrzymanie, szwu i leżenia ... ciekawe czy to jest w ogóle możliwe

Aleksandrax Siwa co u Was ?

Dobrej nocki Wam życzę

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam serdecznie [emoji8] u mnie nic ciekawego. Czekam na @. Wczoraj test negatywny. Dziś nie robiłam. Powinnam dzisiaj dostać @. Nie czuję się ciazowo ale dla mnie to żaden objaw bo w żadnej ciąży (tej donoszonej i biochemicznej) nie czułam się jakoś inaczej. Jakaś cząstka mnie ma jeszcze nadzieję.jak do jutra @ nie przyjdzie to jutro robię test. A jak u Ciebie Emsi?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ... u mnie biel vizira (jak na załączonym obrazku). Zatem czekam na @ jutro i zaczynamy zabawę od początku [emoji6]
Może i dobrze bo wolę lecieć do przyjaciół bez stresu, że mogę zaszkodzić takimi wojazami...a jak wrócę to do roboty hiehie
1475730479183.jpg


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475730479183.jpg
    1475730479183.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 299
reklama
Do góry