reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zobacz załącznik 776789 Mam wrażenie, że jednak za mało o dzień się przytulałam mogłam jeszcze wczoraj próbować zawsze cykle miałam co 28 dni a w zeszłym jak na złość 27 @ była i po cichu liczyłam że ovulka będzie 13 dc przytulaliśmy się 01(8dc),03(10dc),04(11dc) jak myślicie coś może się udać? Test owulacyjny był robiony każdego dnia jednak wczoraj czułam że może być skok zobaczcie sami
Evelinia, ja bym poprawiła dziś. Nocy test rzeczywiscie wyglada jak pik LH, takze owu moze byc za 24-36h, akurat dzisiaj poprawka bedzie wskazana :)
 
reklama
Emsi heh właśnie się zastanawiam z tym,że bardziej starania są na dziewuszkę :zawstydzona/y: no wiadomo będzie znowu ptaszynka to ok znaczy że tak miało być jednak zwiększamy szansę na bułeczkę :-p
 
Dziękuję bertha jesteś wielka a jednak mógł to być pik lh ! Zrobię wieczorem jeszcze jeden test i będzie jasne jak będzie wyglądał tak to jedemy dalej
 
Dziękuję bertha jesteś wielka a jednak mógł to być pik lh ! Zrobię wieczorem jeszcze jeden test i będzie jasne jak będzie wyglądał tak to jedemy dalej
Emsi heh właśnie się zastanawiam z tym,że bardziej starania są na dziewuszkę :zawstydzona/y: no wiadomo będzie znowu ptaszynka to ok znaczy że tak miało być jednak zwiększamy szansę na bułeczkę :-p
A, na dziewczynkę działacie, to szkoda, ze wczoraj sie nie udalo. Ale jesli ptaszek tez ok, to dzisiaj poszalejcie :)
 
Bertha Siwa szkoda, ze @ do Was tez zawitała ;/ ale może lipiec...:)
Faktycznie mało czerwcowek póki co... ale jeszcze czekamy :D
Emsi jeszcze nie masz @? To bez paniki, kto wie... :D
 
ja wczoraj bylam na monicie po clo, mialam 17 dc, spoznilam sie bo owu mialam dzien wczesniej albo dwa. mam nadzieje ze sie "wstrzelilismy" z tym jednym razem bo bobosexy zaczelam w poniedzialek i wczoraj gin mowil ze juz dzis nie ma potrzeby meczyc meza po jest "po". za 12 dni moge zrobic sikanca. takze czeka mnie dluuuuugie 14 dni.
 
Powiem szczerze nigdy nie myślałam, że tak trudno jest o bobasa żeby aż tak jak co niektóre dziewczyny mają i monitoringi i hormony szook i naprawdę trzymam kciuki za wasze upragnione maleństwa do wytrwałych świat należy ;-) ;) ja już mam wspaniałych więc nie tak źle u mnie, jednak kibicuję wam b.mocno uda się na pewno !!!
 
reklama
Bertha Siwa szkoda, ze @ do Was tez zawitała ;/ ale może lipiec...:)
Faktycznie mało czerwcowek póki co... ale jeszcze czekamy :D
Emsi jeszcze nie masz @? To bez paniki, kto wie... :D
Nie mam ale nic kompletnie nie czuje a ja z reguły nic nie czuje przed @ zatem nie man złudzeń. W ogóle dziś nic nie czuje jakoś mi wszystko obojętne [emoji13] .... nic nie brałam żeby nie było hehe

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry