reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej kobietki ;)
Jestem tu nowa, przed chwilą założyłam konto. Chciałam od Was pocieszenia bo źle się czuję ;( Strasznie się martwię bo wczoraj byłam u ginekologa miałam USG dopochwowe i nie wykazało nic kompletnie oprócz pęcherzyka ciążowego. Nie było ani ciałka żółtego ani zarodka. Według obliczeń od ostatniej @ minęło 38 dni. Jest to 5 tydzień i 3 dzień. Pani dr powiedziała że ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo. Że pęcherzyk ciążowy jest za mały miał około 4mm... Kazała brać luteinę dopochwowo i duphaston i przyjść za tydzień. Tak bardzo cieszyłam się że będzie z nami maluszek a teraz jestem załamana. Miał ktoś podobnie? Jest może jakaś szansa?
Nie chcę Cię martwić i myślę, że będzie wszystko dobrze, ale miałam trochę podobną sytuację w 5 tyg. U mnie niestety okazało się 2 tygodnie później, że jest pusty pęcherzyk płodowy- puste jajo :(
Bądź dobrej myśli, może się okazać, że na następnej wizycie zobaczysz fasolkę i usłyszysz jej serduszko. Głowa do góry!!!!!!!!!!
 
reklama
Hej kobietki ;)
Jestem tu nowa, przed chwilą założyłam konto. Chciałam od Was pocieszenia bo źle się czuję ;( Strasznie się martwię bo wczoraj byłam u ginekologa miałam USG dopochwowe i nie wykazało nic kompletnie oprócz pęcherzyka ciążowego. Nie było ani ciałka żółtego ani zarodka. Według obliczeń od ostatniej @ minęło 38 dni. Jest to 5 tydzień i 3 dzień. Pani dr powiedziała że ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo. Że pęcherzyk ciążowy jest za mały miał około 4mm... Kazała brać luteinę dopochwowo i duphaston i przyjść za tydzień. Tak bardzo cieszyłam się że będzie z nami maluszek a teraz jestem załamana. Miał ktoś podobnie? Jest może jakaś szansa?

Niezbyt dobrze to wygląda. Na tym etapie pęcherzyk ciążowy faktycznie powinnien być większy, a do tego powinno być widoczne ciałko żółte, które odżywia zarodek. Może luteina Ci podciągnie tą ciążę. Robiłaś beta hcg żeby zobaczyć czy prawidłowo przyrasta?
 
I swoją drogą to głowa do góry. Życzę Ci aby wszystko dobrze się skończyło! Może się okazać że za tydzień będzie pięknie bijące serduszko. Nie martw się na zapas, bo to Ci nic nie da.
 
Jesteście kochane : ) nie robiłam bety hcg, boję się że mało będzie przyrastać i się załamie. We wtorek mam kolejne badanie i faktycznie jeśli dalej nic się nie pokaże to pozostaje łyżeczkowanie ;(
 
Hej kobietki ;)
Jestem tu nowa, przed chwilą założyłam konto. Chciałam od Was pocieszenia bo źle się czuję ;( Strasznie się martwię bo wczoraj byłam u ginekologa miałam USG dopochwowe i nie wykazało nic kompletnie oprócz pęcherzyka ciążowego. Nie było ani ciałka żółtego ani zarodka. Według obliczeń od ostatniej @ minęło 38 dni. Jest to 5 tydzień i 3 dzień. Pani dr powiedziała że ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo. Że pęcherzyk ciążowy jest za mały miał około 4mm... Kazała brać luteinę dopochwowo i duphaston i przyjść za tydzień. Tak bardzo cieszyłam się że będzie z nami maluszek a teraz jestem załamana. Miał ktoś podobnie? Jest może jakaś szansa?

Nie mam doświadczenia, ale pozytywne myślenie jest bardzo ważne i pamiętaj, ze nie mamy na wszystko wpływu. Głowa do góry, trzymam kciuki :*
 
Ja byłam u gina praktycznie w takim samym czasie (39dc) dzien po tym, jak zobaczyłam 2 krechy. 7 dniWczesniej robiłam test i był negatywny. Na usg nie było widac nic. Nawet pęcherzyka. Wczesniej po badaniu piersi i po zasinienie pochwy dr mowila mi, ze to ciaza, ale po usg powiedziała, ze potwierdzić tego nie moze. Kazała mi poczekac 2 tygodnie sugerując późniejsza owulacje.to tyle.. Wiec czekam ..
 
Ja miałam podobnie jak ty anna. Mnie lekarz nic nie podał kazal tylko betę robić. U mnie beta słabo przyrastala no i 11.10 samoistnie zaczęłam ronić. A 12.10 miałam łyzeczkowanie. W twoim przypadku może być inaczej. Nie stresuje się i odpoczywaj.
 
reklama
Dziewczyny ! Spójrzcie na to sowin obiektywnym okiem bo mi sie moze wydawać [emoji23] czy to tylko ja czy ostatni test owulacyjny jest ciemniejszy niz np wczorajszy ?[emoji848][emoji848][emoji848]

1475692955-hxipad.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście ze jest ciemniejszy ... aż miło popatrzeć [emoji1]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry