reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeez....ale naskrobalyscie....nadrobilam!!!

Bulbasek witaj ... powodzenia [emoji6]

Co do witamin to ja biorę Molekin 2000 i kwas foliowy. M nic.
U mnie początki wiec jak będzie potrzeba będziemy dokładać wspomagaczy.

Spark pomysł super ... zrelaksujesz się i zmienisz tor myślenia. Ja tez niedlugo lecę z wizytą do przyjaciół tylko do Norwegii ... mimo pory roku już nie mogę się doczekać :-)

Dziewczyny jak tam wizyty u gina?

Lui [emoji17] czyli teraz moja kolej ... hmmm chyba dobrze mi z tym, że nie wiem. Zastanawiam się czy nie poczekać na @ i może w weekend zrobię test jak nie przyjdzie. Tylko te imieniny męża jutro .... eh i co tu robić

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A dziewczyny jak rodzajem termometru mierzycie temperaturę ?
Ja właśnie z mierzyłam ale pierwszy raz więc wynik nie ma sensu ale na przyszłość bym chciała wiedzieć
Ja mam taki elektryczny z doz apteki.
 
No tak, czasem chociaż się bardzo chce zachować spokoj to wyobraźnia działa :) mi w poprzednim cyklu pierwszy raz w życiu spoznila się @ prawie tydzień a mimo wszystko w końcu przyszła i dzidziuś się nie pojawił. Mój ginekolog, wspaniały człowiek, powiedział żeby sobie nie brać mocno do głowy i na pewno się uda. :) trzymam za Was i za siebie kciuki :)


Witaj :) To razem jesteśmy nowe :) też mam nadzieję, że będę mieć prezent urodzinowy i w tym cyklu zajdę. W sumie to taki 3 cykl starań, a 2 na prawdę zawzięty :) Pierwsze dziecko od 1 razu i w zasadzie jednego przytulenia... a teraz....w końcu przytulanki się zbrzydną.
 
reklama
Do góry