reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak starałam się na córkę, bo czytałam żeby próbować 3 dni przed owu. Moja siostra ma tak córkę tylko czy to nie przypadek? ;) Ja mam już 2 synów , więc marzę o córeczce :)
To jestesmy podobnym przypadkiem [emoji1]
u nas staranka byly wszystkie pare dni przed owu i w 13 tyg doktor wypatrzyl corcie (tez mamy juz 2 synkow) i marze,zeby jutro to potwierdzil [emoji7]

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Dawno się nie udzielałam, ale miałam dużo problemów zdrowotnych ;(

Wszystkim mamom gratuluję !! :)

U mnie w tym cyklu raczej nici a jeśli coś miało być to pewnie leki zabiły ewentaulna ciążę, ponieważ wylądowałam na pogotowiu, podłączyli mnie do różnych kroplówek itp. Ja dopiero jestem (jeśli trafiłam w owu) 7 dzień po. Bardzo bolą mnie piersi tak jak zawsze przed @ więc z ciąży pewnie nici
 
Cześć dziewczyny :)
Dawno się nie udzielałam, ale miałam dużo problemów zdrowotnych ;(

Wszystkim mamom gratuluję !! :)

U mnie w tym cyklu raczej nici a jeśli coś miało być to pewnie leki zabiły ewentaulna ciążę, ponieważ wylądowałam na pogotowiu, podłączyli mnie do różnych kroplówek itp. Ja dopiero jestem (jeśli trafiłam w owu) 7 dzień po. Bardzo bolą mnie piersi tak jak zawsze przed @ więc z ciąży pewnie nici
A co się działo?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie udzielałam się przez ostatnie kilka dni bo załatwialiśmy wczasy...
Jutro nadrobię strony, dzisiaj przeczytałam tylko 10, a rozpisałyście się tak, że do nadrobienia jest duuuużo więcej ;)
Ja dzisiaj 41 dc, i nic. W piątek wylot. I tak jak przypuszczałam, na urlopie zamiast płodnych jak miało być, pewnie będzie @, uroczo :)
 
A co się działo?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Tego nie wie nikt. Dostałam silnego bólu brzucha, że ledwo oddychałam. Muszę iść do rodzinnego żeby zrobic dokładne badania chociaż z krwi miałam dobre wyniki tylko w moczu miałam ślady krwi. Z mężem później się śmialiśmy,ze może doszło do zagniezfzenia kilku plemników na raz bo ma przecież takie silne hehe
 
Hej:) dziekuje za słowa otuchy. Milo mi bardzo. Mam nadzieje ze moja kruszynka tam jest tylko jeszcze za mala... Chociaż slabo to wygląda. Ale w pustym jaju nie bylo widac kompletnie nic wiec jest nadzieja... Biorę leki i odpoczywam... No i w końcu zaczely mi sie konkretne mdlosci:) odrzucilo mnie od jedzenia picia i kawy. Moge wypic tylko herbatę. A śniadanie jem jak cwiartka normalnego śniadania. Piersi zaczely bolec wiec moze będzie ok:) wstawilabym zdjęcie z usg ale jestem na Tel i nie umiem:) tzn umiem ale za duży rozmiar. Jestem w 6t i4 dniu. Zarys zarodka ma pól cm i zgadza sie z wiekiem z usg.
 
reklama
Ja się pospieszyłam.
Wczoraj (dopiero 8 dpo) zrobiłam test owu i dwie kreski aczkolwiek nie jednakowego koloru ale bardzo wyraźna ta owulacyjna.
Dziś zrobiłam ciążowy o czułości 10 i negatyw - jak to pięknie mówi Bertha - "biel vizira". :D
Hehe, u mnie tez dzisiaj biel vizira :D Ale powiem wam, ze wyobraznie mam ogromną - wskażcie miejsce gdzie mam zobaczyć drugą kreskę i ją tam zobaczę pomimo bieli vizira :D
 
Do góry