reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Zobacz załącznik 770498 to są z 27dc. Zielony w środku do owulacyjny. niebieski po prawej ciazowy zrobiny razem z testem owu . Na nim po ok 2godz zobaczylam wytluszcenie kreski. A drugi zrobiony już po 2 godz z cieniem cienia. :)
Wydaje mi sie ze ta kreska na owu to taka mam prawie zawsze przez caly cykl (poza owu kiedy jest mocniejsza), takze to chyba nie o takiego pozytywa w tej "technice" chodzi. Testy owu ponoc wykrywaja betahcg jak jest juz minimum 10, a testy ciążowe o czulosci 10 najczesciej cienie wykrywaja jak jest jeszcze ponizej 10.

Nie udzielałam się przez ostatnie kilka dni bo załatwialiśmy wczasy...
Jutro nadrobię strony, dzisiaj przeczytałam tylko 10, a rozpisałyście się tak, że do nadrobienia jest duuuużo więcej ;)
Ja dzisiaj 41 dc, i nic. W piątek wylot. I tak jak przypuszczałam, na urlopie zamiast płodnych jak miało być, pewnie będzie @, uroczo :)
A testujesz raz na jakis czas? moze @ jednak nie przyjdzie :) albo cykl na tyle sie wydluzy ze rzeczywiscie bedzie owu z tego biezacego cyklu :) mierzysz temp?
 
No wlasnie jak z tymy testami owu??? Mi taki kolor owulacyjnego wychodzi jak nie mam owulki ..a przy ciazy to kolor jaki ma myc?? Rozumiem ze i tam dwie jednakowe kreski?

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Wydaje mi sie ze ta kreska na owu to taka mam prawie zawsze przez caly cykl (poza owu kiedy jest mocniejsza), takze to chyba nie o takiego pozytywa w tej "technice" chodzi. Testy owu ponoc wykrywaja betahcg jak jest juz minimum 10, a testy ciążowe o czulosci 10 najczesciej cienie wykrywaja jak jest jeszcze ponizej 10.


A testujesz raz na jakis czas? moze @ jednak nie przyjdzie :) albo cykl na tyle sie wydluzy ze rzeczywiscie bedzie owu z tego biezacego cyklu :) mierzysz temp?
Ja tych zielonych owu, po owulacji nie miałam już kresek, nawet cień cienia. One są 20 i pokazała mi się kreska, a ciążowe 10 i nie było nic widać dopiero następnego dnia gdy owu była mocniejsza. Więc u mnie zupełnie inaczej. Co organizm i testy to inaczej :)
 
Arya, a sprawdzalas moze test owu w cyklu w ktorym nie bylo ciazy w podobnym dc? Wtedy mozna by bylo powiedziec czy np zawsze nie pojawia sie u ciebie kreska pod koniec cyklu czy tylko w przypadku ciazy.
Ale to byl twój pierwszy cykl starań, prawda? wiec sie nie dowiemy :)
 
Dzisiaj zrobie po pracy test owu, zrobie fote i wam wysle. Pewnie mi sie nie udało w tym cyklu, to bedziemy mieli materiał edukacyjny do porownania ;)
 
Arya, a sprawdzalas moze test owu w cyklu w ktorym nie bylo ciazy w podobnym dc? Wtedy mozna by bylo powiedziec czy np zawsze nie pojawia sie u ciebie kreska pod koniec cyklu czy tylko w przypadku ciazy.
Ale to byl twój pierwszy cykl starań, prawda? wiec sie nie dowiemy :)
Sprawdzałam, w lipcu odstawiam anty. Mąż przyleciał do mnie po owulacji,ok 3 dni która wskazał mi gin na wizycie. Chciałam sprawdzić czy może jeszcze jest szansa na spozniaka i test owu był czysty nic. Pomyślałam, że on jest 20 i nawet jak są jakieś pozostałości to nic nie wylapal. Mi test owu krótko pokazuje. Przed owu lekka, w owu mega, a na następny dzień już słabo. Mam krótką owu jak coś takiego istnieje :)
 
No wlasnie wstawiajcie jak co to bedziemy sie wymienialy doswiadczeniami.
Arya a too mowisz,ze jak sie nie ma owulki to nawet ta druga kreska nie wyjdzie?? Bo ja wlasnie mam te zielone i tez 20mlu


Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
I Moj kolor wczoraj byl dziwny...ta pierwsza ciemna a druga dobrze widoczna ale jasniejsza.

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Sprawdzałam, w lipcu odstawiam anty. Mąż przyleciał do mnie po owulacji,ok 3 dni która wskazał mi gin na wizycie. Chciałam sprawdzić czy może jeszcze jest szansa na spozniaka i test owu był czysty nic. Pomyślałam, że on jest 20 i nawet jak są jakieś pozostałości to nic nie wylapal. Mi test owu krótko pokazuje. Przed owu lekka, w owu mega, a na następny dzień już słabo. Mam krótką owu jak coś takiego istnieje :)
Ale robilas tez testa owu wtedy w 27dc? tak jak ten w tym cyklu? bo nawet w tym cyklu pisalas, ze zaraz po owu bylo czysto, a dopiero teraz wyszedl z delikatna kreska. dobrze zrozumialam?
 
Do góry