reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Też bym chciała coś fajnego wymyślić na ujawnienie płci naszego misiaka. Podobają mi sie te balony które sie przebija albo torty z różowym albo niebieskim nadzieniem - ewentualnie babeczki.
 
To mój jest jakiś dziwny spodziewamy się pierwszego dziecka i ogólnie chce dziewczynkę :) znaczy się ważne żeby oczywiście zdrowe było, ale jeśli miałby opcje wyboru to dziewczynka [emoji14]
No dobra, ale Twój będzie miał pierwszą! A mój jakby co, to trzecią! Więc nic dziwnego, że liczy na syna.
 
Moj chce dziewczynkę i upiera się, że teraz bedzie ta dziewczynka. No obraza sie wręcz jak mowię, że to chłopiec na bank. [emoji23] ale u nas to juz nr 3, wiec nie dziwne, ze chce mu sie odmiany ;)
 
U nas to pierwsze maleństwo :-D Też mimo wszystko liczę na dziewczynkę, ale intuicja od początku mi mówi, że to będzie chłopiec :-) I do tego teraz info od ginekolog, że to siusiaczek, także szanse na dziewczynkę maleją. No ale najważniejsze, żeby było zdrowe. Najwyżej druga będzie dziewczynka :p
 
Moj chce dziewczynkę i upiera się, że teraz bedzie ta dziewczynka. No obraza sie wręcz jak mowię, że to chłopiec na bank. [emoji23] ale u nas to juz nr 3, wiec nie dziwne, ze chce mu sie odmiany ;)
U nas odwrotnie, maz chce synka, a ja mowie mu ze beda jeszcze raz rozowe sukienki :)
 
Ja niestety mam dodatkowe zmartwienie, bo po ostatnich badaniach krwi wyszło mi HCV dodatnie... :( Powtorzyłam w drugim laboratorium i też to samo... Ginekolog dała mi skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Będę w tym tygodniu się rejestrować. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie jestem zarażona tym wirusem :(
 
reklama
M_Lena, jak to HVC dodatnie? Miałaś szansę się gdzieś zarazić? Wjakims szpitalu? Jakiś tatuaż? Jakieś przetaczanie krwi? Współczuję.. teraz kolejny stres..
 
Do góry