reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ale bym chciała juz wiedzieć. Mam za tydzień USG, to będzie 14tc. Liczę że może jakoś fajnie się ułoży i pokaże co nieco [emoji4]
 
Mam wizytę u swojej ginekolog dopiero jak będę w 16+7. Może dzidziuś łaskawie ułoży się tak że będzie można podglądnąć [emoji6]
a mi się tak marzy różowa wyprawka.. [emoji7]
 
A jak u reszty dziewczyn? Też już znacie płeć dziecka? :-)
Ja nie znam, a ciekawość mnie zżera kto tak jest w środku. Na prenatalnych w piatek nie zapytalam, bo najważniejsze było dla mnie, usłyszeć ze z dzieckiem wszystko ok.
Za to odżywiam sie zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, może to jakiś trop [emoji6]
 
Właśnie ja też boję się, że moja ginekolog może mieć podobne zdanie...
Może to tylko ginekolodzy-faceci podchodzą do tego po ludzku?
Myślę że i ginekolodzy kobiety podchodzą do l4 z sercem. ze jak kobiera chce to daje bo mają serce do pacjentów i dbają o ich spokój i myślą zeby odpoczeli A nie stresowali się praca . Mi się dr tez pyta po dwa razy czy już chce A ja ze jeszcze chwilę nie [emoji6]
 
A Wy kochane kiedy na wizyty?
Ja dopiero 21.02 [emoji24][emoji24] mdłości puscily. Wymioty tez ufff

Ale dzisiaj tak się objadlam obiadem ze ledwo się ruszam. Nie wiem ale teraz jem i szybko jestem pełna. Oczy by jeszcze zjadly A brzuch pelniutki [emoji23][emoji23] az muszę leżeć zeby nie wyszło coś ze mnie gora
 
reklama
Do góry