reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny poratujcie. W sobote mamy gosci. Tzn nasi przyjaciele przyjezdzaja. Z racji tego, ze sie rzadko widujemy maz tez rezygnuje z waznej dla niego "imprezy" w pracy. W ramach poczestunku i takiego jakby wynagrodzenia mezowi ze sie z nami "ponudzi" chce przygotowac cos do jedzenia dobrego. Cos co niezajmuje wiele czasu i mozna zrobic wczesniej. Nie salatki, bo jedna juz mam na mysli, bardziej jakas przystawke. Za cholere nie moge nic wymyslec, na nic nie mam ochoty. Moze macie jakies swoje sprawdzone "danie" i sie podzielicie? :)
 
No właśnie zwątpiłam...na rozpisce do 5 norma...ale gdzieś laski pisały że w ciąży inaczej dlatego pytanie. Jestem w 10tc...
Ja miałam tsh najpierw mi wzorsło w ciązy do 3,33 później spadło do 2,8 i dostałam najmniejszą dawkę euthyrox i mam unormować najlepiej poniżej 2 :)
 
Ja po wizycie wczoraj. Swoje postalam w kolejce ale najważniejsze że z dzidzia wszystko ok :) wyniki też super i na miesiąc mam spokój z pobieraniem krwi :) A może jest tu jakaś dziewczyna z okolic Wadowic ?
 
reklama
Do góry