reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@Frambuesa! Widzisz babki w szpitalu byly super, pomocne i wyrozumiale! To c....a od rodzinnego. Powiedzialam, ze lekarz chce sprawdzic czy ciaza nie jest poza maciczna, a one mi spoko wszystko wtlumaczyly ze jak bede miala wczesne usg to przesunie mi sie polowkowe i w ogole. I w ogole swietnie zadzwonimy jutro jak nie bedziemy mialy za duzo pracy i przyjedziesz. Tylko mowie Wam taki wredny byl ten babsztyl u tego rodzinnego ja w ogole mowie do niej jak sie nazywa lekarz bo jest nowy i ma obce nazwisko. A ona ze mowilam Ci ze go nie ma. A ja ze wiem i ze to nie bylo moje pytanie.....
 
reklama
Hej. Dziewczyny bardzo się cieszę że mogę brać udział na tym forum. Bardzo długo sie staraliśmy z partnerem o dziecko. Aktualnie 11tc4 d. Mam takie pytanie do was czy u was wcześniej wykryto krwiaka podkosmówkowego ? Bo u mnie wykryto w 9tc i tak sie zastanawiam czy po braniu luteinty jakies efekty sa po 2 tyg ☺
Hej :) U mnie lekarz wykrył krwiaka już na pierwszej wizycie i to wielkości takiej jak pęcherzyk ciążowy, później byłam w 7 tygodniu na wizycie i krwiak się zmniejszył ale nadal był, brałam przez jakiś czas duphaston
 
Dziewczyny, a ja Wam powiem, że nie ma co myśleć co będzie nie tak, ja też się boje, boje się bardzo czasami o niczym innym nie myślę, jeszcze jak wy piszecie o prenatalnych, o tych testach Pappa, Sanco, a ja chodzę na regularne wizyty u gina, fakt prywatnie, fakt ma dobry sprzęt i renomę, ale certyfikatów nie ma to też w głowie się kotłuje, ale z drugiej strony jak już ktoś napisał większość dzieci rodzi się zdrowych, oczywiście zdarza się inaczej niestety, ale to tak jak i zdarzają się poronienia, przedwczesne porody itd, też mam w głowie pełno myśli szczególnie, że straciłam jedną ciążę, też myślę, że co będzie jak w późniejszym czasie się coś stanie no myślę nie będę ściemniać, że nie, ale chyba nie możemy dać się zwariować ! Ps jeśli chodzi o pracę chyba jeszcze trochę popracuje eh :/ powiem jutro, że jak będzie wszystko oki max kwiecień ale niestety nie bycze się raczej od lutego :p dobrze, że siedzę przy komputerze jedyny plus, że dziecku nic nie zagraża ;)
 
Aha @Manami wydaje mi ze ze to Ty pytalas o usuwanie pieprzyka co Ci sie zmienil nie dawno. Ja bym na Twoim miejscu do konca ciazy nie ruszala znamion i pieprzykow, bo to sie wszystko zmienia przez hormony. Wstrzymaj sie troche po porodzie jak wycisza sie hormony to moze samo wrocic do normy, albo jak ruszysz teraz moga zaczac inne sie zmieniac.
 
Za to mój mąż mi zapowiedział że fajnie jak jednak już będę wiedziała na kolejnej wizycie co tam mieszka u mnie bo on pokój zamierza zacząć robić meble zamawiać i takie tam także tego dziewczyny on nie przyjmuje do wiadomości innej wersji niż poród w sierpniu :p i może i dobrze bo w sumie ja to taka wiecznie bojąca du*pa, a może nie ma co zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę
 
Aha @Manami wydaje mi ze ze to Ty pytalas o usuwanie pieprzyka co Ci sie zmienil nie dawno. Ja bym na Twoim miejscu do konca ciazy nie ruszala znamion i pieprzykow, bo to sie wszystko zmienia przez hormony. Wstrzymaj sie troche po porodzie jak wycisza sie hormony to moze samo wrocic do normy, albo jak ruszysz teraz moga zaczac inne sie zmieniac.
Ten pieprzyk zaczął sie zmieniać jeszcze przed ciążą. Chirurg mówił żeby usunąć go na początku następnego roku. W zeszłym roku w lipcu miałam usuwanego też jednego na plecach. Robi się co raz brzydszy i się już martwię. :(
 
@paulina1994 Ty sie kochana nie przejmuj i nie denerwuj na zapas. Jak Cie najdzie strach to pomysl o mnie. Moje jedyne ciazowe doswiadczenie do tej pory to nasikanie na test no i dzis pobierali mi krew. I to by bylo na tyle. I wiesz co nie boje. Bedzie wszystko dobrze. Jak ostatnio szlam na polowkowe to sie balam ze sie okaze ze dziecka nie ma i nigdy nie bylo i ze bedzie dziwnie haha. A i do tego znam naprawde mnostwo dziewczyn, ktore tak maja prowadzone wszystkie swoje ciaze i maja zdrowe dzieci wiec glowa fo gory!
 
@Manami ja usuwalam sobie narosl z glowy jakis czas temu. Ale ogolnoe w ciazy bym nie ruszala, bo to pigment szaleje i wydaje mi sie ze jednego sie pozbedziesz inny sie zacznie zmieniac ale moze sie myle
 
reklama
@HoneyBee zapytam się jeazcze ginekologa za tydzień, może wybije mi to zgłowy. :D w każdym razie dzięki. Współczuje twojej sytuacji, bo rzeczywiście nie ciekawa. Ja bym chyba oszalała.
 
Do góry