reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
@paulina1994, ja też myślałam że nigdy nie zasnę przy zaswieconym świetle w pokoju. Pierwszy tydzień z noworodkiem w domu zmienił całkowicie moje podejście do życia! Udowodniłam sobie że da się spać zawsze i wszędzie. Mężowi też nic nie przeszkadzało, a już na pewno nie słyszał płaczącego dziecka przy uchu [emoji38]
Myślę, że u mojego męża to nie przejdzie :/ nigdzie indziej nie zaśnie, to nie, tamto nie, wyjątkowo ciężko ma ze spaniem, nawet teraz się kłócimy o to bo on wstaje to ja też muszę iść spać żeby się nie kręcić przeniose się na dół jak będzie taki upierdliwy i będę wracać do weekend bo już mnie pożądnie wkurza :/
 
@paulina1994, @kustronka dziewczyny na prawdę myślcie już o swoich malenstwach by dla nich wypoczywac jeżeli nie chcecie wracać do obecnej pracy. Ja wczoraj popracowalam trochę fizycznie i tak mnie strasznie macica kuła, że aż się przestraszyłam. Podziwiam Was że dajecie radę tak długo

@Kara88 faktycznie spróbuj członków glicerynowych, nie ingerują w organizm, a zawsze coś tam zejdzie

@Kattrina A ja witam po niespaniu od 2 do 6. I dlaczego, nie mam pojecia. W poprzedniej ciazy nie miałam takiego problemu, a teraz otworzę oczy i koniec
 
@paulina1994, @kustronka dziewczyny na prawdę myślcie już o swoich malenstwach by dla nich wypoczywac jeżeli nie chcecie wracać do obecnej pracy. Ja wczoraj popracowalam trochę fizycznie i tak mnie strasznie macica kuła, że aż się przestraszyłam. Podziwiam Was że dajecie radę tak długo

@Kara88 faktycznie spróbuj członków glicerynowych, nie ingerują w organizm, a zawsze coś tam zejdzie

@Kattrina A ja witam po niespaniu od 2 do 6. I dlaczego, nie mam pojecia. W poprzedniej ciazy nie miałam takiego problemu, a teraz otworzę oczy i koniec
Wiesz to jest kwestia u mnie bardziej dobrej woli, nie chce też od tak palić za sobą mostów bo nigdy jeszcze nie wiadomo czy kiedyś nie będę szukała tej pracy, a u nich będzie to najlepsza propozycja ;) chciałabym też pójść im na rękę szczegółnie że pracuje przed komputerem nie podnoszę nawet segregatora ;) u kustronki trochę inne aspekty przemawiają ;)
 
@Stima z drugiej zaś strony na razie czuje się ok, więc trochę bije się z myślami, ale decyzję podjęłam roboty do domu nie biorę ewentualnie mogę zostać miesiąc dłużej niż planowałam :)
 
reklama
Do góry