reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny.
Chłopcy juz w szkole i przedszkolu. A ja relaksuje sie spokojem i ciszą. Byłam w biedronce na typowych samotnych zakupach i co? Duszno, słabo i skończyło sie na kupieniu w pośpiechu bułek i jogurtu.
Chce juz drugi trymestr! [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Ja w nocy często budzę się na siku. Potrafie sie obudzic nawet 4 razy. Czuję takie parcie na pęcherz, że musze wstac do łazienki. Wczoraj na 2 godziny przed spaniem nic już nie piłam a i tak chodziłam do łazienki ze 3 razy.
 
Cześć dziewczyny.
Chłopcy juz w szkole i przedszkolu. A ja relaksuje sie spokojem i ciszą. Byłam w biedronce na typowych samotnych zakupach i co? Duszno, słabo i skończyło sie na kupieniu w pośpiechu bułek i jogurtu.
Chce juz drugi trymestr! [emoji24][emoji24][emoji24]
Współczuję, niestety mam tak samo, a w ogóle wejście na 3 piętro z dzieckiem to zupełnie mnie wykancza na pół dnia.
Fajnie byłoby żeby było cieplej i żeby trochę brzuch był żeby była szansa na przepuszczenie w kolejce.
 
Hej u mnie też jakoś dzisiaj dziwnie od rana mdłości . W sklepie tak jak u ciebie Martoosia słabo duszno i mdli . Także też z niecierpliwością czekam na drugi trymestr jutro wchodzę w 13 tydzień mam nadzieję że idziemy ku lepszemu a w czwartek wizyta .
 
Cześć. Ja tez w nocy budze sie na siku, i jak juz wstane, to nie moge zadnac przez 2-3 godziny. Wzbudzają mnie tez czasem, moje okropne sny. Dzis mi sie snilo, ze odebralam wyniki z krwi z testu pappa i wyszlo, ze dziecko ma wady. A potem snila mi sie taka sliczna dziewczynka malutka mozr miala 3 mc, ubrana na rozowo i sobie tak spokojnie lezala na podlodze. Okropne sny:/. Do tego obudzilam sie z bólem głowy, i zapewne bede musiala pojechac na jakies zakupy, bo lodowka niby pelna, ale nic w niej nie ma. Tzn jest: pyszny serniczek [emoji1787][emoji1787].

Z racji tego, ze juz czuje sie tez lepiej, wracam do swiata zywych, i dzis chce zrobic domową pizze.
 
Hej u mnie też jakoś dzisiaj dziwnie od rana mdłości . W sklepie tak jak u ciebie Martoosia słabo duszno i mdli . Także też z niecierpliwością czekam na drugi trymestr jutro wchodzę w 13 tydzień mam nadzieję że idziemy ku lepszemu a w czwartek wizyta .
Ja tez jutro w 13 tydz ide :)
 
Dziewczyny, czy kogoś brakuje?

Biedronka0506
Limonkaaa88
Maridonna
Frambuesa
Manami
Spina
klaolia
Kattrina
Genadia
Koraliki
Kingusia2013
M@dzinka
MoniqeOO
madzienka031
Majaaa
Zuz.a
Nattula
Topika
Marcelaaa
Zochaa90
Lenati
Malinowa915Milka
Kasia2101
Luxuorius
Stima
asienka1992
HoneyBee
Angelika29
Dziobo
justynka_r123
marzycielka81
2mycha1
Magda8877
martoosia04
paulina1994
Alexa1905
ruda_hot
lena882
Smitka15
Anetapoczatki
Pannacota
EvaEvaEva
madzia14
belle81
agazgaga
Kat. Ka
 
Jeju, widzę zdjęcia z USG waszych fasolek i zazdroszczę.. :(
U mnie już 11 tydzień a pierwszą wizytę dopiero mam w piątek 1-szego lutego.. W dodatku ginekolog przełożyła termin tak, że będę zmuszona z córą 16 miesięczną iść do niej bo nie mam z kim dziecka zostawić. :mad:
Czuję, że ta wizyta będzie tragiczna.. Ja na fotelu a dziecko biega i pewnie pościąga wszystko co się da..
Czy któraś z Was miała ból mięśnia tak jakby pośladka w ciąży? Już dobre 2 tygodnie jak boli przy siadaniu, schylaniu, chodzeniu.. Nie wiem czy naciągnęłam jakoś mięsień czy coś się dzieje niedobrego.
Podziwiam,ze tyle wytrzymalas bez wizyty , ja bym chyba oszalala
 
A co do bólów, mnie bardzo bolj kosc ogonowa. Od kilku dni. Doslownie ciezko mi siedziec , jedhnie jak leze na boku to bol ustępuje. No wiec ja pytam, jak tu nie lezec[emoji849][emoji848][emoji848][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Zuza ale nas dużo szok :) :)

Ja też mam problem z tym sikaniem od jednego do trzech razy wstaje. Dziś poszłam w nocy aż mąż się obudził zaczął się śmiać i pytać czy ja dziś skończę sikac haha kurde no z minute chyba sikalam ja nie wiem gdzie to się mieści a normalnie chciało mi się siku masakra hehehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry