reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
A mój lekarz prowadzący cały czas mi wmawiał że mam chłopca i parę dni temu na połówkowych u innej Pani doktor (robiła 4d) dała mi gwarancje że to dziewczynka😅
Mam zdjęcia i faktycznie nie widać siusiolka, ale pipuszka napuchnięta więc sama bym raczej nie doszła czy to chłopiec czy dziewczynka 💁🏼‍♀️
Jednak staram się wierzyć bardziej Pani Doktor bo jednak robiła 4d
Wooo to niezła zmiana. A co mówili na pierwszych prenatalnych? Jestem ciekawa czy u nas też zostanie dziewczynka czy jednak chłopiec
 
Powiem Wam, że chyba pierwszy raz w życiu mam już dość lata 😰 zaczynam marzyć o złotej jesieni. To ciepło mnie dobija, jestem bardziej zmęczona i śpiąca. Nie wyobrażam sobie być w takie upały w końcówce ciąży, pierwszy poród miałam w marcu i było idealnie 🙂
Powiem Ci, że ja zdecydowanie lepiej wspominam końcówkę w upalnym lipcu niż teraz początek i środek 😂
 
Wooo to niezła zmiana. A co mówili na pierwszych prenatalnych? Jestem ciekawa czy u nas też zostanie dziewczynka czy jednak chłopiec
Na pierwszych byłam w 12 tygodniu i podczas gdy mój prowadzący już wtedy mi oznajmił że będzie chłopak, to lekarz w tej samej klinice co teraz robiłam połówkowe mi powiedział, że to jest zwykle zgadywanie, bo na tak wczesnym etapie nic nie widać 🙂
 
Na pierwszych byłam w 12 tygodniu i podczas gdy mój prowadzący już wtedy mi oznajmił że będzie chłopak, to lekarz w tej samej klinice co teraz robiłam połówkowe mi powiedział, że to jest zwykle zgadywanie, bo na tak wczesnym etapie nic nie widać 🙂
Nie moglam sie zalogować na to konto przez chwilę, ale to moja odpowiedź 😁
 
reklama
Powiem Wam, że chyba pierwszy raz w życiu mam już dość lata 😰 zaczynam marzyć o złotej jesieni. To ciepło mnie dobija, jestem bardziej zmęczona i śpiąca. Nie wyobrażam sobie być w takie upały w końcówce ciąży, pierwszy poród miałam w marcu i było idealnie 🙂
Ja też wyjątkowo już wyczekuje jesieni a najbardziej zimy bo wiem że jak będzie zima to będzie oznaczać że nasze dzieciaczki pojawią się tuż tuż 😍😍
 
Do góry