reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jestem z Ukrainy, od 2017 mieszkam w Krakowie. Mam syna 11 lat. Cztery lata temu miałam poronienie na 7 tygodniu. W grudniu jeden lekarz zdiagnozował u mnie osteoporozę i drugi endometriozę, ale okazało się, że tego nie mam a jestem w ciąży. Po skierowaniu robiłam densytometrie nie wiedząc, że już jest w ciąży (3-4 tygodni). Teraz bardzo się o to martwię dlatego bardzo czekam na pierwsze badanie prenatalne , aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Również będę robiła test NIPT ale jeszcze nie zdecydowałam który najlepszy (Hormony, Sanco i t.p.) Może mi powiedzieci który zrobić?
 
Ja musialam przekladac ptenatalne, bo umowili mnie wlasnie na 13+1( czylj 14 tydz) i moj lekarz powiedzial ,ze to juz za pozno moze być. Wiec przelozylam i bede w 12+3.
Tak bo jak dziecko z usg wychodzi jakby starsze to może być za późno. Dlatego brać pod uwagę trzeba ta datę z usg tez
 
A z ciekawości weszłam w neta to też brak jakiś informacji konkretnych :/ w sumie w jednej tabeli to moje 1,2 czy 1,3 też nie wypadło najlepiej bo tam akurat było, że najlepiej poniżej 1, ale nie znam się więc nie nakręcam się bez sensu
@paulina1994 to bardzo dobry wynik. Moi chłopcy mieli 1,4 i 1,9 i było wszystko w normie. Zupełnie 0 tematu nawet więc spokojnie :)
 
Dzien dobry dziewczynki!
Marzycielko super imiona naprawde bardzo mi sie podobaja. Wszystkie 3 super!
Paulina94 jak ja Cie dziewczyno rozumiem. Ja i nutella tez mamy staly zwiazek, aczkolwiek juz pare lat temu odstawilam ja na bok. Ale w domu jest w razie W i to kilogramowy sloik.... Niby okazyjnie do nalesnika czy gofra z bita smietana. Ale co ten krem ze mna robi to sie w pale nie miesci. Bomba na bombie ogromne bolace pryszcze nie do wyduszenia utrzymujace sie kilka dni. Bardzo niezdrowy jest ten krem i chyba jego produkcja przyczynia sie do wymierania populacji orangutanow
Kurcze nie jestem pewna oreo czy nutlla...
 
reklama
Umieram dziś na zgagę!
emoji24.png
[/QUOTE
Zawsze mówili że jak kobieta w ciąży ma zgagę to znaczy że dla dziecka wlo
Dziewczyny dzisiaj mi sie snilo ze urodzilam sliczna zdrowa dziewuszke sama z polozna bez strasznych boli i szycia
Zazdroszczę :) Mi się śniło że dostałam okresu :/ W nocy mocno dokucza mi kręgosłup i jakieś dziwne sny :(
 
Do góry