reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny może któraś się orientuje lekarz kazał mi brać Urosept na ten mój mocz 3x2, ale kompletnie wyleciało mi z głowy przez ile mam brać czy tą jedną paczkę wybrać czy całe 4 tyg ?
Mam tak samo napisane, ale nie zrozumiałam dla czego mam przyjmować tę Urosept. Będę w poniedziałek u swojego lekarza, wtedy dokładnie zapytam dla czego, jaka dawka i ile czasu. :)
 
No to super Marzycielko! Fajnie, ze dobrze jest. Z tygodnia na tydzien pokulamy sie razem do sierpnia! Pomysl na jakies imie juz macie??? Juliia witamy w naszym gronie napisz moze cos wiecej o sobie.To Twoje pierwsze dziecko???
 
Kurcze laski potrzebuje jakis pomysl na obiad na jutro.... podpowiedzcie co robicie moze skopiuje. Bo ja jakos apetytu na nic nie mam....
 
Haha Juliia nie przepraszaj my tu wszystkie nacodzien piszemy o nie najpiekniejszych aspektach ciazy wiec to chleb powszedni tutaj :)
 
reklama
No co Ty nie napiszesz. W życiu bym nie zgadla. To jakiej narodowosci jestes, jesli mozna zapytac? I czy dlugo mieszkasz w Pl? Ja mieszkam na obczyznie, wiec to troche tak jak Ty :)Dobrze, ze tu trafilas na forum zawsze to w grupie razniej.
 
Do góry