reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Pierwszy poród miałam cc bo nie wyobrażałam sobie rodzić sn bliźniaków z obawy o ich bezpieczeństwo. Teraz chciałam rodzić sn ale jak tak Was czytam to już sama nie wiem :-/
Dziewczyny, wczoraj robiłam wszystkie badania i wyszła mi różyczka igm 1,45 czyli zakażenie aktywne. Nieaktywne jest poniżej 0,8 a wątpliwe 0,8 - 1. Internista powiedział, że trzeba będzie powtórzyć i tyle, a jutro zapytam gin bo mam wizytę. Ale czy któraś tak miała?

Nie sugeruj się czyimś złym doświadczeniem. Ja pierwszy poród pragnąłem SN, no ale nie wyszło. Teraz wiem że SN nie dla mnie. Ale znam kobietki, które mogłyby rodzić codziennie. W sumie do tego mamy ten cały "sprzęt" na dole i każda kobieta i poród jest inny.
 
reklama
reklama
Dziewczyny biorę teraz Prenatal Uno jest on do 12 tc dziś mamy 10+0 tc i mam dwie tabletki a DUO jest od 13 tc i nie wiem czy kupić jeszcze Uno i brać po prostu do 14 czy wcześniej zacząć Duo czy to bez różnicy ;)?
Ja miałam podobną sytuację w poprzedniej ciąży [emoji6] Kupiłam UNO, na spokojnie go skończyłam i dopiero zakupiłam DUO [emoji6]
 
Do góry