reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mi wczoraj lekarz kazał zrobic betę i pappa w 10 tygodniu i USG w 12 tygodniu. A po zapisaniu się w grafik w przychodni wyszło że między beta a USG mam 4 dni różnicy [emoji848] ale cóż, postanowiłam zaufać kobiecie która mnie zapisywała.
 
Tak, ja mam termin na sam początek sierpnia więc prenatalne już można robić.
Ja też mam na początku sierpnia ale mam 10t +2 d i jutro mam drugą wizytę i dopiero będę jutro się umawiac na prenatalne także zobaczymy na kiedy :)

Jeśli chodzi o stolec to właśnie po zelazie jest taka barwa a Ty z tego co wymienialas nie przyjmujesz go. A może coś jadłas co tak zabarwia? Nie wiem może jakieś buraki czy co? I może barwa się zmienila?
 
Ja też mam na początku sierpnia ale mam 10t +2 d i jutro mam drugą wizytę i dopiero będę jutro się umawiac na prenatalne także zobaczymy na kiedy :)

Jeśli chodzi o stolec to właśnie po zelazie jest taka barwa a Ty z tego co wymienialas nie przyjmujesz go. A może coś jadłas co tak zabarwia? Nie wiem może jakieś buraki czy co? I może barwa się zmienila?
No wlasnie ta barwe mam w zasadzie od kiedy zazywam witaminy pregana, a one w skladzie maja żelazo.
 
Dziewczyny biorę teraz Prenatal Uno jest on do 12 tc dziś mamy 10+0 tc i mam dwie tabletki a DUO jest od 13 tc i nie wiem czy kupić jeszcze Uno i brać po prostu do 14 czy wcześniej zacząć Duo czy to bez różnicy ;)?
 
Lux... czuje sie identycznie. Mam poprosti dosc. Oczywiscie w ciagu dnia mam pozytywne i dobre momenty, jak np ten wlasnie teraz, zjadlam kanapke z nutella ( po ktora wczoraj specjalnie wyslalam meza do sklepu) , ale juz zaczyna mi rosnac gula:( czasami powstrzymuje te wymioty, ale nie wiem czy to dobrze czy zle. ) glowa mnie bolala 3 dni . Dzis troche lepjej. Ale chyba zatrzymujr wode, bo mam tak ciezko w stopach.
Ooo, mi tez wchodzi chleb z nutella, slodko, za slodko, ale jem...mnie mdli najbardziej jak wstane, mam wrazenie,ze mdlilo mnie juz w nocy i rano po prostu sie z tym budze
 
Ja też mam na początku sierpnia ale mam 10t +2 d i jutro mam drugą wizytę i dopiero będę jutro się umawiac na prenatalne także zobaczymy na kiedy :)

Jeśli chodzi o stolec to właśnie po zelazie jest taka barwa a Ty z tego co wymienialas nie przyjmujesz go. A może coś jadłas co tak zabarwia? Nie wiem może jakieś buraki czy co? I może barwa się zmienila?
No prenatalne od 11 tygodnia więc jak dostaniesz skierowanie to od razu się zapisuj bo w niektórych miejscach krucho z terminami.
 
reklama
Część Mamusie. Ja również dawno nie zaglądałam, ale zaległości nadrobione. Widzę, że sporo dobrych wieści, ale są też i złe niestety [emoji853]
Co do porodu ( to moja pierwsza ciąża) też chciałabym sn a najchętniej w wannie.
Ale obawiam się, że rzeczywistość będzie bardziej okrutna [emoji39]
Bardzo bym chciała żeby mój M był przy porodzie, ale jak na razie zapiera się rękami i nogami. Zazdroszczę niektórym Wam, że wasi " tatusiowie" będą przy Was do końca. Wiadomo, że jak nie będzie chciał, to go nie zmuszę. Nie wiem czego on się tak boi, przecież to nie on będzie wyciągał [emoji23].
Tak naprawdę to nie bólu się boje przy porodzie, tylko tego że nie będzie go przy mnie. Nie wiem jak go przekonać...
On musi sam chciec, nie zmuszaj go i nie naciskaj :)
 
Do góry