reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zastanawiam się jak wykręcić się od szampana o północy to że jadę autem raczej nie przejdzie bo dwa łyki za nowy rok powiedzą, że mogę zrobić :/
 
reklama
A bierzesz coś jest ta seria dla kobiet w ciąży tych leków naturalnych
Tak, cały czas coś biorę. Mam całą rozpiskę. Niby na zatokach jest troszkę lepiej ale ogólne osłabienie daje mi w kość... Ile mogę to staram się wypoczywać. Ale to dość trudne przy rocznym dziecku, które rozpiera energia...
 
Tak, cały czas coś biorę. Mam całą rozpiskę. Niby na zatokach jest troszkę lepiej ale ogólne osłabienie daje mi w kość... Ile mogę to staram się wypoczywać. Ale to dość trudne przy rocznym dziecku, które rozpiera energia...
Wyobrażam sobie. Ja w piątek jak tak wymiotowałam to normalne nie byłam w stanie chodzić tylko gdzie się dało to kucalam więc wiem o czym mówisz :(
 
Dziewczyny, a czy dretwieja wam ręce? Tzn nawet nie wiem czy to dretwienie, czy bardziej skurcz, taki ciągnący ból w lewej ręce głównie w nadgarstku. Co wieczór to mam, czytałam o tym ale kobitki miały to w późniejszych tygodniach ciąży . Czy to ma wgl związek z ciąża? Jeśli chodzi o skurcze to biorę magnez.

Ja pamietam jak w pierwszej ciąży ręce i nogi mi drętwiały, ale to w nocy w trakcie snu. Raz nawet tak mi zdrętwiała noga, ze upadłam wstając z łóżka (tak jakbym jej nie miała) do łazienki :/
 
Ja na wagę nie wchodzę. Boje sie. Mimo, ze w pierwszej ciazy przytylam tylko 8 kg.
Ja sie dzis pomalowalam, zrobilam fryzure i jakos samopoczucie sie polepszylo :)
 
Hej dziewczyny przywitam sie tylko, bo dzis spalam do 11 i teraz mam tyły, ide zaraz robic bigos bo to takie noworoczne danie, a od jakiegos czasu mam na niego ochote.

Miłego;)
 
Hej Dziewczyny! Powieje optymizmem, bo moja kijanka nadal żyje! Serduszko pięknie pika i jest już taka duza [emoji173] jestem w szoku, bo raczej obstawialam te złe wiadomości... Jestem w 9t1d ciąży i dokladnie tyle wychodzi z USG.
Cudowne zakończenie roku :):tak:
Super [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] nawet nie wiesz jak się cieszę kochana [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry