reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
To ja przy dwóch corkach jestem ciekawa jak się chowa chlopca [emoji4] choc maz tez mowi ze pewnie corka trzecia bedzie bo nie chce się rozczarować A bardzo by chciał syna
Też jestem ciekawa jakby to było z chłopcem, ale tak uwielbiam te moje córeczki [emoji23] dlatego nie mam szczególnych preferencji [emoji1787]
 
U mnie dziś mija miesiąc od zrobienia testu pozytywnego szok jak ten czas leci!!
Ja za to mam problemy ze spaniem, non stop bym spała, rano mi ciężko wstaje z łóżka a w ciągu dnia oczy mi się zamykają i nie daje rady ich utrzymać otwartych :/ spalabym dzień i noc!
Co do cery to ja nigdy nie miałam problemów i dalej nie mam to może faktycznie chłopak ale chinski kalendarz też tak wskazuje jeśli w niego wierzyć hehe
Właśnie sprawdzilam, u mnie też dziś mija miesiąc od testu i bety. Czas pędzi! Ja dziś zaliczyłam popołudniową drzemkę co mi się nigdy nie zdarza. A teraz skończyłam oglądać film i oczy mi się kleją, dobranoc!
 
Matka wariatka juz spokojna wczorajsza wizyta pomyslna serduszko bije pieknie babelek rosnie :tak::biggrin2: ale byloby za pieknie bo zaczyna bolec mnie gardlo jak sobie z tym poradzic? :-( :(
Same naturalne sposoby najlepiej :) herbatka z miodem i wygrzewanie się. Ewentualnie są te tabletki z linii leków dla kobiet w ciąży, ale mam wrażenie że średnio dają radę, trzeba sprawdzić na sobie :)
Ewentualnie do apteki i zapytać farmaceute co można w ciąży, ale o ile pamiętam to pewnie powie to samo.
 
reklama
Same naturalne sposoby najlepiej :) herbatka z miodem i wygrzewanie się. Ewentualnie są te tabletki z linii leków dla kobiet w ciąży, ale mam wrażenie że średnio dają radę, trzeba sprawdzić na sobie :)
Ewentualnie do apteki i zapytać farmaceute co można w ciąży, ale o ile pamiętam to pewnie powie to samo.

Albo woda ze solą i płukać.
Farmaceuci mogą doradzić, ale w przypadku kobiet w ciąży zawsze radzą najpierw skonsultować to z lekarzem. Niestety ciąża to stan specjalny i zwykle leki tutaj odpadają często.
 
Do góry