reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

A mi tak głupio bez brzucha 🤣 ale jakbym się spieszyła, to pewnie też bym korzystała (ostatnio jak się spieszyłam, to w kolejce stało 15 ciężarnych na 20 osób i wtedy byłam tą okropna osobą, która liczyła, że żadna z nich nie będzie się wbijać 🙈 mimo że sama byłam już w ciąży, no ale u nich już duże brzuchy 🙈😅).
Też ostatnio skorzystałam z wyjatkowego stanu- w kolejce na usg brzucha bo jak na zlosc 4 mies przed niespodziewana ciaza kamyki na nerce sie przypałetaly :p a na to usg trzeba byc z pelnym pecherzem 4 godz przed bez jedzenia a woda tez jakos godz czy 2 przed😩takze sisiu na juz,duszno, glodna, mdlosci, spocona blada myslalam ze odlece na tym krzesle i 3 osoby przede mna jeszcze bo opoznienie bylo..i mowie raz sie zyje- naprawde juz nie dawalam rady.i spytalam czy ja bym mogla pojsc przed nimi..babeczki odrazu ze jasne ze tak-widzialy mnie i chyba baly sie ze beda musialy mnie tam ratowac w razie wu🙈 a wynik usg:kamyki sa i jest ich wiecej 😔
 
reklama
czy ja tez moge? Bo na tej liscie pierwszej mnie nie bylo..przynajmniej ja nie widzialam
Ja też proszę dziewczyny o przyjęcie do grupy🙃 o ciąży dowiedziałam się dopiero tydz temu🙈 nie pytajcie dlaczego tak późno bo to dluga historia. Termin mam na koniec marca
 
Do góry