reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Cześć, miałyście jakieś plamienia ? Ja już miałam 2 w 7 i 16 tyg powód nieznany kazał lekarz wrócić do luteiny🥲 czy to może oznaczać że mam niewydolne łożysko ?😭 dzidzia jak na razie oki rośnie zdrowo
 
Cześć, miałyście jakieś plamienia ? Ja już miałam 2 w 7 i 16 tyg powód nieznany kazał lekarz wrócić do luteiny🥲 czy to może oznaczać że mam niewydolne łożysko ?😭 dzidzia jak na razie oki rośnie zdrowo
W poprzedniej ciąży w 16tc wylądowałam w szpitalu z powodu krwawienia. Nie mam tu na myśli jakiegoś plamienia, ale podczas porannej toalety normalnie mnie nagle zalało krwią jak podczas okresu.
Na szczęście wszystko z dzieckiem było ok i krwawienie się nie powtórzyło, ale był to krwiak wewnątrzmaciczny który pękł. Czasami jak lekarz nie ogląda całej macicy to ich nie widzi, albo mogą się za dzieckiem chować. Więc niekoniecznie krwawienie oznacza niewydolne łożysko.
Bądź dobrej myśli i oszczędzaj się.
 
A jak się dziewczyny czujecie? Mnie cały czas głowa boli, upały nie pomagajà. No i z kibelka nie wychodzę, takie mam parcie na pęcherz. Mdłości mi już na szczęście minęły, ale był dramat. Trzecia ciąża, a przeczołgała mnie już za dwie poprzednie
 
A jak się dziewczyny czujecie? Mnie cały czas głowa boli, upały nie pomagajà. No i z kibelka nie wychodzę, takie mam parcie na pęcherz. Mdłości mi już na szczęście minęły, ale był dramat. Trzecia ciąża, a przeczołgała mnie już za dwie poprzednie
Ja mdłości na szczęście już nie mam . Ale ból głowy mam praktycznie codziennie i zawsze rano niskie ciśnienie przeważnie 100/60 max. I codziennie tak po godzinie 16 muszę uciąć sobie drzemkę , bo mnie normalnie ścina z nóg 🙈 prócz tego okropne zatwardzenia, z którymi ciężko sobie poradzić niestety 🙄
 
reklama
Ja mdłości na szczęście już nie mam . Ale ból głowy mam praktycznie codziennie i zawsze rano niskie ciśnienie przeważnie 100/60 max. I codziennie tak po godzinie 16 muszę uciąć sobie drzemkę , bo mnie normalnie ścina z nóg 🙈 prócz tego okropne zatwardzenia, z którymi ciężko sobie poradzić niestety 🙄
Dokładnie mam tak samo😁
Jest prywatny wątek :) może się jeszcze raz przypomnijcie :)
a do kogo się zgłaszać? Jak chyba też prosiłam o dodanie☺️
 
Do góry