reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A powiedz mi w jakim terminie robilas test w stosunku do spodziewane miesiączki?
Ja mam nieregularne cykle 28-35 dni, średnio 32 i byłby 32 dzień w poniedziałek. Ale już też nie mogłam wytrzymać, chociaż ja nie mam żadnych typowych objawów, ale w drugiej ciąży też nie miałam. Właściwie raczej się nie spodziewalam, że zobacze tą kreskę, bo uważałam, że nie ma szans [emoji12]
 
reklama
Super, zamierzasz karmić do końca? Też mam podobne odczucia, chociaż jakoś walczę z sennościa.
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam ale chyba raczej nie chciałabym do samego końca, ale z drugiej strony mały ma uczulenie na białko mleka krowiego i ogólnie nie toleruje butelki więc póki co karmię;)
 
U mnie zaczęło się bardzo delikatne brązowe plamienie. Wydzielina jest normalnie biała ale zauważalne są brązowe pasemka :(
 
reklama
Do góry