reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A u mnie już najbliższa rodzina wie . Jakoś nie biorę pod uwagę że coś będzie źle...
U mnie też. Z poprzedniej ciąży robiłam sekret, a teraz mi wszystko jedno:) komu miałam powiedzieć to powiedziałam, a reszta się dowie jak dowie. Nie wstawiam nic na fb i ig więc podejrzewam, że większość nie wie, że już mam dziecko 😅
 
O pierwszej ciąży powiedziałam tylko mamie, a mąż teściowej, reszta dowiedziała się po naszej późnej stracie. O drugiej też mama wiedziała od około 10 tygodnia, a reszta rodziny w okolicach 16-20 tygodnia. Za to w trzeciej ciąży… rodzice się dowiedzieli po prenatalnych, teściowa też, moja rodzina w połowie, a męża rodzeństwo w… 37 tygodniu 😂 była zima, ja nie miałam praktycznie wcale brzucha. Do tego okropnie czułam się psychicznie, byłam przerażona wizja kolejnej cc, której udało mi się na szczęście uniknąć i nie miałam ochoty chwalić się światu. A w tej ciąży wszystko mi jedno, mamie pewnie niedługo powiem, reszta się dowie pewnie po prenatalnych :) u mnie problemy zaczęły się w pierwszej ciąży po 13tc więc ja wolę zaczekać, żeby się potem nie tłumaczyć. Nie chcę żeby mnie znowu traktowali jak trędowatą, tak jak po martwym urodzeniu…
 
Ja miałam ost powiedzieć w święta Bożego Narodzenia , tak się cieszyłam że będą wyjątkowe święta a 2 dni wcześniej dowiedziałam się o poronieniu więc była przykra wiadomość przed świętami … dla mnie to były bardzo smutne święta nie umiałam się cieszyć …



Aktualnie wie mój mąż , teściowa bo jak byłam w szpitalu ost to zostawiłam jej córkę , i szwagierka się pewnie z siostrą domyślają bo nie piłam z nimi dwa razy ost . Ale nie wiem kiedy powiem najpozniej jak sie da

Też miałam ostatnio powiedzieć w święta ale coś mnie tknęło że może jednak nie w 17 stycznia miałam już zabieg ..
Więc my zaczekamy do prenatalnych na pewno jak nie chwilkę dłużej :)
Jestem gruba więc nikt nie zauważy 🙈
 
reklama
Też miałam ostatnio powiedzieć w święta ale coś mnie tknęło że może jednak nie w 17 stycznia miałam już zabieg ..
Więc my zaczekamy do prenatalnych na pewno jak nie chwilkę dłużej :)
Jestem gruba więc nikt nie zauważy 🙈
W sumie to jak się dobrze przyjrzeć to ja teraz na easy mogłabym powiedzieć "kochani, jestem w ciąży, to 6-7 miesiąc 🙈"
Strach pomyśleć co będzie 9 🫠
 
Do góry