reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
U mnie też 19+2 dziś :) Połówkowe mam za tydzień o 10 :)

Mój synek chodzi od roku do przedszkola i cieszę się, ze tak wyszło, że zdążył się już zaklimatyzować.
Zresztą będzie musiał po urodzeniu Bobaska posiedzieć trochę w domu, bo nie wyślę go zimą do przedszkola, by przynosił patogeny (w sumie będzie siedział do pierwszych szczepień Bobasa). Ale myślę, ze jakoś to ogarniemy :) Mąż też będzie 2 miesiące w domu ze mną :)
Córka już nie może się doczekać, więc mam nadzieję, że z zaklimatyzowaniem nie będzie problemu bardziej boję się przynoszenia chorób. Podjęliśmy decyzję, że do końca roku będzie chodziła a później zrobimy jej przerwę jak mały się urodzi. Nie mam serca nie puszczać jej przez okres kiedy jestem w ciąży i jeszcze później po urodzeniu. Widać, że potrzebuje już kontaktu z dziećmi.
 
Córka już nie może się doczekać, więc mam nadzieję, że z zaklimatyzowaniem nie będzie problemu bardziej boję się przynoszenia chorób. Podjęliśmy decyzję, że do końca roku będzie chodziła a później zrobimy jej przerwę jak mały się urodzi. Nie mam serca nie puszczać jej przez okres kiedy jestem w ciąży i jeszcze później po urodzeniu. Widać, że potrzebuje już kontaktu z dziećmi.
U nas to samo. Do grudnia będzie chodził, później kilka tygodni z Mamą, Tatą i Bobaskiem ;)
 
Do góry