reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Też tak macie, że brzuch na samym dole Wam tak ciąży? Uciska w podbrzuszu? Zwłaszcza to czuć jak chodzę. Tak jakbym miała mega mocno pełny pęcherz.
 
reklama
Co myślicie o takim foteliku/bujaczku dla maluszka? Właśnie przypadkowo znalazłam na stronie Ikei. Alternatywa dla Babybjorn, który jest za miliony monet.

 
Co myślicie o takim foteliku/bujaczku dla maluszka? Właśnie przypadkowo znalazłam na stronie Ikei. Alternatywa dla Babybjorn, który jest za miliony monet.

Generalnie wszelkie bujaczki nie są polecane przez fizjoterapeutów. Ten nie wygląda zbyt stabilnie...
 
Generalnie wszelkie bujaczki nie są polecane przez fizjoterapeutów. Ten nie wygląda zbyt stabilnie...
Dla mnie nie. Ja mam takie jakby łóżeczko z opcją siedzenia też. Do 3 miesiąca dziecko powinno być w poziomie. To można bujać i ma wibracje.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190707-051620.jpg
    Screenshot_20190707-051620.jpg
    228,3 KB · Wyświetleń: 80
Ja kupiłam ten chicco baby hug 4 w 1 bo trochę mi nie odpowiada, że te wszystkie leżaczki są na poziomie podłogi, a chce móc gadac do dziecka np. podczas gotowania ;-) no i mam 2 koty więc nie chciałabym, żeby mi nad Małym skakały :p

I tak jak go złożyliśmy to coś mi się zdaje, że będziemy zadowoleni :-) później dokupimy tylko taką półeczkę do karmienia do zestawu, a przecież krzesełko do karmienia i tak byśmy musieli kupić :-)
 
Ja mam stokke Tripp Trapp i to tez krzesełko z szerokim zastosowaniem. Od noworodka, przez krzesełko do karmienia i zaś zwykle krzesło.
 
Dziewczyny, który sklep internetowy polecacie żeby kupić wszystkie rzeczy kosmetyczne dla małego i dla mamy? Mam na myśli produkty do prania, do mycia, różnego rodzaju podkłady itp. Dobrze by było gdyby mieli atrakcyjne ceny i wszystko w jednym sklepie :)
 
A może coś takiego? Hmmm.... nie wiem na jaki bujaczek się zdecydować. Z jednej strony też nie chciałabym, żeby był przy podłodze, a z drugiej te regulowane są jak dla mnie dość drogie. No ale może trzeba będzie zainwestować. Fajnie byłoby mieć Malutką przy sobie w innych pokojach czy w kuchni. Dwa mamy też pieska wprawdzie to chihuahua, ale parter zdecydowanie należy do niego ;)

 
reklama
Do góry