reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Za mną właśnie chodzi piwo to bezalkoholowe, ale jednak nie odważyłabym się wypić takiego piwa będąc teraz w ciąży, bo gdzieś czytałam, że w nim jednak jest alkohol. Mało, bo mało, ale jakieś śladowe ilości ponoć są.
Wiesz co, bo przez jakiś czas mianem bezalkoholowych nazywano też takie, ktore miały chyba < 0,5% czyli jakieś tam ilości jednak alko miały, a teraz jest coraz więcej takich, które mają naprawdę 0,0% ;-) tylko trzeba sprawdzać etykiety
 
reklama
Za mną właśnie chodzi piwo to bezalkoholowe, ale jednak nie odważyłabym się wypić takiego piwa będąc teraz w ciąży, bo gdzieś czytałam, że w nim jednak jest alkohol. Mało, bo mało, ale jakieś śladowe ilości ponoć są.
;-)
Także znajdź 0,0% i napij się za mnie :-D
Screenshot_20190627-202619_Samsung%20Internet.jpeg
 
Hello, jak tam dziewczyny? Żyjecie w te upały? U nas jest masakrycznie gorąco i duszno. Teraz trochę się zachmurzyło to może popada, bo jutro ponoć ma przyjść ochłodzenie. Oby! Bo tak to nie da się żyć...
Mi od paru dni nogi puchną :/
 
W Gdańsku już dzisiaj jest chłodniej więc odżyłam :) Nogi też mi trochę puchną. Zauważyłam że brzuch mi się obniżył i mała rozpycha się na boki. Boję się żeby nie chciała wyskoczyć za szybko :/
 
W Gdańsku już dzisiaj jest chłodniej więc odżyłam :) Nogi też mi trochę puchną. Zauważyłam że brzuch mi się obniżył i mała rozpycha się na boki. Boję się żeby nie chciała wyskoczyć za szybko :/
Zazdroszczę. We Wrocławiu dalej skwar. Praktycznie nic nie robię a jestem zmęczona jakbym cały dzień pracowała.
 
Zazdroszczę. We Wrocławiu dalej skwar. Praktycznie nic nie robię a jestem zmęczona jakbym cały dzień pracowała.
Ja też zmęczona. Praktycznie tylko siedzę w domu. Spakowaliśmy wczoraj walizkę. Jeszcze parę drobiazgów tylko trzeba dołożyć. Moja mała straszliwie kopie, tak wali w żebra, że aż mi się płakać czasem chce. W sobote mieliśmy gości i trochę przesadziłam bo wypiłam cole, zjadłam lody i ciasto. Iga trochę zwariowała po takiej ilości cukru... Pożałowałam :p
 
W Gdańsku już dzisiaj jest chłodniej więc odżyłam :) Nogi też mi trochę puchną. Zauważyłam że brzuch mi się obniżył i mała rozpycha się na boki. Boję się żeby nie chciała wyskoczyć za szybko :/
A wiesz już gdzie będziesz rodzić? Bo ja też z Gdańska :-)
 
reklama
Tak, najlepiej je odciąć. Potrafią bardzo drażnić maluszka i płacze wtedy nie wiadomo dlaczego.
Ja po wczorajszej informacji o tych moich wodach na granicy normy wzięłam się za segregowanie ubranek, które kupiłam. Obcinam te wszystkie karteczki na żyłkach itp i zastanawiam się czy te wszystkie metki odcinać? Bo one to mogą drażnić maleństwo.
Będę brała się za pranie i prasowanie tego wszystkiego.
Ja też z Gdańska z terminem na 13 sierpnia. Chce rodzić w UCK.
 
Do góry