reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja większość prałam w 60, tylko wełna w 20. Za to mocno prasowałam. Nie mam zamiaru wpadać w paranoję też. Moja Iga będzie się taplać w błocie i łazić w trawie w mrówkami, także nie będę przeginać w kwestii prania tymbardziej. :)
 
Ja większość prałam w 60, tylko wełna w 20. Za to mocno prasowałam. Nie mam zamiaru wpadać w paranoję też. Moja Iga będzie się taplać w błocie i łazić w trawie w mrówkami, także nie będę przeginać w kwestii prania tymbardziej. :)
Też mam podobne zdanie ale z drugiej strony " nie wiem, nie znam się" to pytam ;-) bo tak sobie myślę, że jak te ciuszki wypiorę i wsadze do szafy to przecież bez różnicy w jakiej temp to prałam jak w szafie i tak swoje przeleży :p
 
A tak swoją drogą... To mówicie, że już macie poprane i poprasowane? :) W takim razie chyba też będę się za to brać :)
Ja jeszcze nic nie mam poprane. Cały czas myślę, że to jeszcze trochę za wcześnie.
Myślę, żeby z początkiem lipca wszystko zacząć prać. Tylko pytanie jak to w szafie będzie tyle leżeć (ponad miesiąc) to będzie ok?
Co do prasowania to w szkole rodzenia powiedzieli nam, że prasowanie to do miesiąca.
 
Ja juz dawno poprane i poprasowane. Intuicja mnie nie zawiodła co do tego, że potem nie będę miała na to siły. Cieszę się, że mam to już zrobione, bo chyba zdechłabym teraz prasując te tony ubranek, pieluch i wszystkiego.
 
Ja piorę dopiero gdzies w połowie lipca. Ale u nas termin na sam koniec sierpnia. Mam nadzieje ze mała nam sie nie pospieszy. Ale poki co nie mam potrzeby prania. A juz zwłaszcza prasowania [emoji23]
 
Ja piorę dopiero gdzies w połowie lipca. Ale u nas termin na sam koniec sierpnia. Mam nadzieje ze mała nam sie nie pospieszy. Ale poki co nie mam potrzeby prania. A juz zwłaszcza prasowania [emoji23]
My też mamy termin na koniec sierpnia (25-ty). Ewentualnie będzie to bliżej środka sierpnia (bo cc). Także to nawet dwa miesiące jeszcze. Myślę, że jak zacznę w lipcu to będzie dobrze.
 
Dziewczyny, a czy będąc w ciąży zwracacie uwagę na skład kosmetyków, których używacie? Ja, szczerze mówiąc, nie... A dziś do mnie dotarło, że przecież np. alkohol jest zawarty w wielu kremach, perfumach... Ale myślę, że jest on zawarty w takich ilościach, które nie mają wpływu na nasze dzieciątka :) Co o tym myślicie?
 
reklama
Dziewczyny, a czy będąc w ciąży zwracacie uwagę na skład kosmetyków, których używacie? Ja, szczerze mówiąc, nie... A dziś do mnie dotarło, że przecież np. alkohol jest zawarty w wielu kremach, perfumach... Ale myślę, że jest on zawarty w takich ilościach, które nie mają wpływu na nasze dzieciątka :) Co o tym myślicie?
Generalnie przyjęłam zasadę im mniej używam tym lepiej. Zwracalam na to uwagę ale można zwariować od czytania składów i analizowania wszystkiego. Ostatnio kupiłam krem z filtrem 50 dla dzieci i nie sprawdziłam składu po czym jak poczytałam na blogach o filtrach to okazało się że kupiłam paskudztwo i to jeszcze przeznaczone dla dzieci! Dla Laury wybrałam kosmetyki i chusteczki z jak najlepszym składem, czyli krótkim ;) polecam bloga Srokao. Pewnie wiele dziewczyn korzysta. Można się dużo nauczyć o tym czego unikać w składzie.
 
Do góry