reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Nie mam balkonu. Mieszkam w bloku. Niestety nie mam możliwości wystawienia go na dwór.

A łóżeczko takie:
U nas łóżeczko jest jeszcze w kartonie ale po otwarciu kartonu też czuć nie wiem czy bardziej farbą czy drewnem. Będziemy skręcać w ten weekend żeby to wszystko wywietrzało.
Może ta farba słabo się trzyma tego drewna. Czy na łóżeczku też jest ślad że farba odeszła? Myślę że ten zapach wywietrzeje. Jak wstawilismy meble do salonu to też przez minimum dwa tygodnie było czuć nowym meblami.
 
Byłam u swojego na kontroli i okazało się, że na ktg zapisują się skurcze...
No i pobyliśmy 3 dni na zastrzykach i kroplówce i jest na szczęście ok.
Jejku aż mnie zmroziło jak to przeczytałam. Dobrze ze sie uspokoiło. Wydaje mi się że czuje się dobrze aż tu nagle mnie też może coś takiego spotkać... :/ Teraz najgorszy miesiąc żeby tylko nic się nie wydarzyło za szybko.
 
Jejku aż mnie zmroziło jak to przeczytałam. Dobrze ze sie uspokoiło. Wydaje mi się że czuje się dobrze aż tu nagle mnie też może coś takiego spotkać... :/ Teraz najgorszy miesiąc żeby tylko nic się nie wydarzyło za szybko.
Ja też miałam skurcze na ktg, ale dostałam leki i leżenie w domu. Jaką miałaś częstotliwość?
 
Ja też miałam skurcze na ktg, ale dostałam leki i leżenie w domu. Jaką miałaś częstotliwość?
Nie miałam wykrytych skurczów na KTG ale twardnieje mi brzuch i ta szyjka coś się dziwnie zachowuje i chyba się skraca powoli :/ Dlatego mnie to przestraszyło że to tak bezobjawowo i nagle mogą być skurcze i pogorszenie a czuję się dobrze. Dlatego teraz leżakuję grzecznie jak najwięcej :)
 
Nie miałam wykrytych skurczów na KTG ale twardnieje mi brzuch i ta szyjka coś się dziwnie zachowuje i chyba się skraca powoli :/ Dlatego mnie to przestraszyło że to tak bezobjawowo i nagle mogą być skurcze i pogorszenie a czuję się dobrze. Dlatego teraz leżakuję grzecznie jak najwięcej :)
To chyba miało być pytanie do @Smerfetka.95 , wkleiłam złą odpowiedź., ;) mi też twardnieje brzuch i mam skurcze, ale szyjka na szczęście stoi w miejscu. Będzie dobrze :)
 
Trochę zmienię temat i zadam pytanie.

Czy jak kupiłyście łóżeczko to czy też tak długo było je czuć nowością/farbą?
My nasze skręciliśmy w sumie prawie 2 tyg temu i dalej je czuć...
Mam też taką dużą piłkę fitnessową, która leży koło tego łóżeczka i w nocy musiała przeturlać się trochę i dotykała łóżeczka. Rano odbiły się na niej paski farby z łóżeczka...
Napisałam do sklepu to twierdzą, że to jest farba wodna, ekologiczna i bezpieczna dla dziecka, że nigdy nie spotkali się z czymś takim i w sumie oferują wymianę lub zwrot, ale zastanawiam się czy tak nie jest z każdym łóżeczkiem, bo pewnie wszystkie są pokryte taką farbą wodną.

Co myślicie?
U mnie nic nie czuć, a łóżeczko już skręcone jakiś czas temu...
 
Dziewczyny czy Wy też tak macie czy tylko ja...
Czy Was też tak swędzą pachwiny?
Drapię się i drapię, a jak się kąpię to gąbką mam ochotę je wydrapać.
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też tak macie czy tylko ja...
Czy Was też tak swędzą pachwiny?
Drapię się i drapię, a jak się kąpię to gąbką mam ochotę je wydrapać.
Mnie nie swędzą ale bolą, ciągnący taki ból najczęściej w nocy lub nad ranem. Swędział mnie chwile brzuch po bokach właśnie tak ze miałam ochotę dziurę wydrapać ale przeszło.
 
Do góry