reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

No i okazało się, że chyba jednak będzie dziewczynka :D Nic tam nie dyndało ;) 9 kwietnia mam USG połówkowe to pewnie już wtedy będzie większa pewność.
W każdym razie malutlie rozwija się prawidłowo i wszystko jest w porządku :-)
Waży już 260g :D

Gratulacje! Też mam dzisiaj wizytę i połówkowe 9 kwietnia (wg ostatniej wizyty córka) zobaczymy dzisiaj
 
reklama
No i okazało się, że chyba jednak będzie dziewczynka :D Nic tam nie dyndało ;) 9 kwietnia mam USG połówkowe to pewnie już wtedy będzie większa pewność.
W każdym razie malutlie rozwija się prawidłowo i wszystko jest w porządku :-)
Waży już 260g :D
Gratulacje:-) :) ja 19 na wizycie miałam nadzieję się dowiedzieć ale pępowina była w kroczu i rób co chcesz;)lekarz mówił że może chłopiec ale nie był pewien przez tą pępowinę... połówkowe mam 3 kwietnia to może wtedy już będzie wiadomo na 100%
 
Ja byłam na połówkowym w środę i się okazało, że na 95 % będzie dziewczynka a byłam nastawiona na chłopaka i też teściowa mi tak mówiła, ale co tam, to nie jest najważniejsze :) ważne, że się prawidłowo rozwija :)

dziewczyny mam pytanie, jeśli mogę spytać.... wszystkie jesteście na zwolnieniu ? jak sobie radzicie z nadmiarem wolnego czasu ? nie dłuży się Wam to oczekiwanie ? bo mi strasznie ! :)
 
Ja byłam na połówkowym w środę i się okazało, że na 95 % będzie dziewczynka a byłam nastawiona na chłopaka i też teściowa mi tak mówiła, ale co tam, to nie jest najważniejsze :) ważne, że się prawidłowo rozwija :)

dziewczyny mam pytanie, jeśli mogę spytać.... wszystkie jesteście na zwolnieniu ? jak sobie radzicie z nadmiarem wolnego czasu ? nie dłuży się Wam to oczekiwanie ? bo mi strasznie ! :)

Ja wezmę zwolnienie od dzisiaj. I już myślę ile rzeczy będę mogła zrobić... Na chwilę obecną nawet nie mam listy z wyprawką Ale czekamy też na płeć. Dzisiaj po wizycie jedziemy na targi dziecięce. W sobotę powoli otwieramy sezon w naszym domku nad jeziorem (środek już mamy), urządzamy jeszcze taras. A w niedzielę pewnie odpoczynek
 
Ja byłam na połówkowym w środę i się okazało, że na 95 % będzie dziewczynka a byłam nastawiona na chłopaka i też teściowa mi tak mówiła, ale co tam, to nie jest najważniejsze :) ważne, że się prawidłowo rozwija :)

dziewczyny mam pytanie, jeśli mogę spytać.... wszystkie jesteście na zwolnieniu ? jak sobie radzicie z nadmiarem wolnego czasu ? nie dłuży się Wam to oczekiwanie ? bo mi strasznie ! :)

Ja jestem na l4 od stycznia, ze względu na to, że pracowałam na magazynie. Dźwiganie etc... I powiem szczerze,że czasami to ja nie wiem co mam z tym czasem wolnym zrobić :/ Hehe, w 1 trymestrze miałam okropne mdłości to praktycznie pół dnia przespałam a teraz jak już raz na ruski rok się odezwą to nie wiem co mam robić. Sprzątam xrazy w ciągu dnia xD Hahaha.
I każdy mi mówi żebym się nie przeciążała bo ja oczywiście biorę się za to co nie powinnam czyli... wspinanie po drabinie gdzie do końca nie dosięgnę żeby np umyć coś :D.
Rok temu wyfrunęłam z mojego rodzinnego gniazdka i przeszłam na ,,wieś" a i tak teraz z powrotem ciągnie mnie do miasta, jeżdżę do mamy i jakoś tam mi szybciej leci czas :).
U nas wyszedł w środę CHŁOPAK <3. A sądziłam, że będzie laska po mojej zapry... twarzy :D.
 
Ja wezmę zwolnienie od dzisiaj. I już myślę ile rzeczy będę mogła zrobić... Na chwilę obecną nawet nie mam listy z wyprawką Ale czekamy też na płeć. Dzisiaj po wizycie jedziemy na targi dziecięce. W sobotę powoli otwieramy sezon w naszym domku nad jeziorem (środek już mamy), urządzamy jeszcze taras. A w niedzielę pewnie odpoczynek



No to fajnie się zapowiada u Was weekend i zazdroszczę domku nad jeziorem bo my narazie zbieramy kasę na własny dom/ mieszkanie :-) :) widać, że u Ciebie nie ma miejsca na nudę ;) my listę rzeczy dla dziecka co prawda mamy ale narazie jakoś wolimy się jeszcze wstrzymać z kupowaniem rzeczy przynajmniej do 7 miesiąca czyli do maja ....
 
Ja jestem na l4 od stycznia, ze względu na to, że pracowałam na magazynie. Dźwiganie etc... I powiem szczerze,że czasami to ja nie wiem co mam z tym czasem wolnym zrobić :/ Hehe, w 1 trymestrze miałam okropne mdłości to praktycznie pół dnia przespałam a teraz jak już raz na ruski rok się odezwą to nie wiem co mam robić. Sprzątam xrazy w ciągu dnia xD Hahaha.
I każdy mi mówi żebym się nie przeciążała bo ja oczywiście biorę się za to co nie powinnam czyli... wspinanie po drabinie gdzie do końca nie dosięgnę żeby np umyć coś :D.
Rok temu wyfrunęłam z mojego rodzinnego gniazdka i przeszłam na ,,wieś" a i tak teraz z powrotem ciągnie mnie do miasta, jeżdżę do mamy i jakoś tam mi szybciej leci czas :).
U nas wyszedł w środę CHŁOPAK <3. A sądziłam, że będzie laska po mojej zapry... twarzy :D.



Ja też mam zwolnienie od stycznia a pracowałam w sklepie kosmetycznym jako menadżerka i zdaje się, że to lekka praca ale 12 h dziennie i dźwiganie kosmetyków, kufrów itp a do tego stres to już było dla mnie za wiele i wolałam odpoczywać ze względu na dzidzię ... dla mnie to pierwsza ciąża i bardzoooo wyczekiwana bo nie mogliśmy zajść w ciążę...
Ja też sprzątam ciągle, gotuję, piekę, oglądam seriale i chodzę z psami na spacer ale i tak mi się dłuży ten czas do porodu :) mnie dopadł zwłaszcza w 1 trymestrze miałam wysyp że łoo matko :o
 
reklama
Gratulacje ;) w moje urodziny masz połówkowe to powodzenia :) ja na początku miałam przeczucia na chłopaka ale po czasie mi się zmieniło na dziewczynkę :D no ale w 15 tygodniu już było widać naszego malutkiego mężczyznę <3 :) i teraz już nie ma znaczenia co do płci czekamy z niecierpliwością na naszego skarba :) a co do imion to nie mam pojęcia, narazie to mętlik :D gdyby była dziewczynka to nie miałabym problemu :) była by hania albo emilka.... jeszcze mamy czas więc może coś wpadnie do głowy co do naszego chłopaczka :)
nasz niuniuś w 19 tc 270g z misiem jest wszystko w porządku, tylko próbuje nadrobić żelazo....
Dziękuję :) Ja też od początku mimo wszystko mialam przeczucie, ze to chlopiec, ale dzis pani doktor mile mnie rozczarowala mowiac, ze to raczej dziewczynka :)
 
Do góry