reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Hej. Ja lece juz 17tc , za tydzień wizyta u gin mama nadzieje ze się dowiemy jaka niespodziankę noszę. Odnośnie brzuszka to w ciagu tygodnia mi wyskoczył to moja pierwsza ciąża i w szoku jestem chociaż nie powiem slodkim nie poradzę Chciałam sie zapytać was o staniki bo.niestety aktualne robia się za małe. Czy kupujcie wieksze "zwykle" czy juz do.karmienia ? IMG_20190308_122203.jpg
 
Mam tak samo... a przecież wysypiam się, mam dużo czasu na wszystko. Tylko w moim przypadku zrzucam na anemię która mi się ostatnio przyplątała w wynikach :/
Mnie z kolei potwierdzono WZW typu C... i jednym z objawow jest też ponoć zmeczenie. Przeraża mnie to. Ryzyko zakażenia dziecka jest niewielkie, ale zawsze jest... No i raczej u mnie w grę będzie wchodzić cesarka. Dopiero po porodzie leczenie, a dziecko od razu do obserwacji. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest to do wyleczenia.
 
Hej. Ja lece juz 17tc , za tydzień wizyta u gin mama nadzieje ze się dowiemy jaka niespodziankę noszę. Odnośnie brzuszka to w ciagu tygodnia mi wyskoczył to moja pierwsza ciąża i w szoku jestem chociaż nie powiem slodkim nie poradzę Chciałam sie zapytać was o staniki bo.niestety aktualne robia się za małe. Czy kupujcie wieksze "zwykle" czy juz do.karmienia ? Zobacz załącznik 950982
Wiesz co, ja kupiłam taki sportowy, bo położna polecała sportowy, lepiej trzyma. I on chociaż jest na rozmiar to mieści i rozmiar więcej i rozmiar mniej. Mi narazie nie powiekszyły się bardzo, bo i przed ciążą miałam miseczkę E ale ten sportowy jest ok. Do karmienia kupię później. Ten stanik to Shock Absorber, jest dość drogi ale nazwa zdecydowanie mu odpowiada ;) jest superwygodny.
 
Dziś połówkowe! Nie spałam praktycznie całą noc, głowa pęka :( wizyta w Łodzi na godz. 14, więc o tyle dobrze, bo dłużej bym chyba zwariowała. Mam nadzieję, że od poprzedniego badania nic się nie zmieniło i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia po wizycie! :)
 
Dziś połówkowe! Nie spałam praktycznie całą noc, głowa pęka :( wizyta w Łodzi na godz. 14, więc o tyle dobrze, bo dłużej bym chyba zwariowała. Mam nadzieję, że od poprzedniego badania nic się nie zmieniło i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia po wizycie! :)

Powodzenia. [emoji178][emoji170]
 
Ty to masz piękny!
No taki to to można pokazyyyyywać ;-)
Piękny brzuszek :)
Dzięki kobietki. <3
Ale wszystko ma swoje minusy! Stare koszulki są za krótkie i brzusio wyłazi. :laugh2:
Dziś połówkowe! Nie spałam praktycznie całą noc, głowa pęka :( wizyta w Łodzi na godz. 14, więc o tyle dobrze, bo dłużej bym chyba zwariowała. Mam nadzieję, że od poprzedniego badania nic się nie zmieniło i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia po wizycie! :)
Powodzenia! :):) Na pewno wszystko będzie w porządeczku. ;)
 
reklama
Hej. Ja lece juz 17tc , za tydzień wizyta u gin mama nadzieje ze się dowiemy jaka niespodziankę noszę. Odnośnie brzuszka to w ciagu tygodnia mi wyskoczył to moja pierwsza ciąża i w szoku jestem chociaż nie powiem slodkim nie poradzę Chciałam sie zapytać was o staniki bo.niestety aktualne robia się za małe. Czy kupujcie wieksze "zwykle" czy juz do.karmienia ? Zobacz załącznik 950982
Ja też mam dwa sportowe, w których chodzę po domu i śpię - jeszcze przed ciążą miałam duży biust, więc teraz to mi ciąży i bolą jak śpię bez stanika. Ja mam jeden chyba z diversa, drugi z pepco ;-) dobrze spełniają swoją rolę.
Ale kupiłam sobie też takie zwykłe większe, bo nie każdy ciuch wygląda dobrze jak pod spodem jest sportowy stanik,

a do karmienia to najlepiej kupić w okolicy 36 tyg - tak powiedziała położna na szkole rodzenia, bo obwód pod piersiami się zmieni do tego czasu, ale najlepiej też wybrać taki, co ten obwód będzie miał regulowany, bo po ciąży obwód też się zmniejszy...
 
Do góry