reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@littlebabe super ten twój brzuszek [emoji16]
@ewuszka22 u mnie od początku ciąży sporo urosły piersi i na tą chwilę najlepszymi jego przyjaciółmi są właśnie staniki sportowe [emoji39]
@Mika89 trzymam mocno kciuki za wizytę. Do 14 szybko zleci [emoji846]

Ja dzisiaj od rana w bojowym nastawieniu, ale to jak...bez kija nie podchodź. Najchętniej została bym w domu [emoji26] i kolejny dzień z bólem głowy.
Nie mój dzień dzisiaj [emoji17]
 
reklama
Dziś połówkowe! Nie spałam praktycznie całą noc, głowa pęka :( wizyta w Łodzi na godz. 14, więc o tyle dobrze, bo dłużej bym chyba zwariowała. Mam nadzieję, że od poprzedniego badania nic się nie zmieniło i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia po wizycie! :)

Trzymamy kciuki! Wszystko będzie dobrze! :)
 
Dziś połówkowe! Nie spałam praktycznie całą noc, głowa pęka :( wizyta w Łodzi na godz. 14, więc o tyle dobrze, bo dłużej bym chyba zwariowała. Mam nadzieję, że od poprzedniego badania nic się nie zmieniło i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia po wizycie! :)
Będzie dobrze. To przyjemne badanie, sprawdza serducho i sobie ogląda, nic się nie martw :)
 
Iga dostała pierwszą lalę ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20190313_121331.jpg
    IMG_20190313_121331.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 129
Dziewczyny, jestem już po połówkowym. Tak jak mówiłyście - wszystko w porządku. Serduszko zbadane, mózg, każdy narząd. Widać było nawet języczek :) dzidziuś waży 305 g i mierzy ponad 20 cm. Jedyne niepokojące okazało się badanie nerek i kanalików nerkowych, w których zalega mocz, w 30 tyg jest to do ponownego skontrolowania. Pan doktor zapytał czy chcemy z mężem poznać płeć - zgodnie stwierdziliśmy, że tak - no i okazało się, że nasze Marzenie się spełni - to CHŁOPCZYK!! :) pytałam 10
Razy czy na pewno, doktorek nie widział ani macicy, ani jajników, badał genitalia bardzo dokładnie, więc tym razem na pomyłkę już się nie nastawiam :) A córcia jak się ucieszyła, że będzie miała braciszka!
 
Dziewczyny, jestem już po połówkowym. Tak jak mówiłyście - wszystko w porządku. Serduszko zbadane, mózg, każdy narząd. Widać było nawet języczek :) dzidziuś waży 305 g i mierzy ponad 20 cm. Jedyne niepokojące okazało się badanie nerek i kanalików nerkowych, w których zalega mocz, w 30 tyg jest to do ponownego skontrolowania. Pan doktor zapytał czy chcemy z mężem poznać płeć - zgodnie stwierdziliśmy, że tak - no i okazało się, że nasze Marzenie się spełni - to CHŁOPCZYK!! :) pytałam 10
Razy czy na pewno, doktorek nie widział ani macicy, ani jajników, badał genitalia bardzo dokładnie, więc tym razem na pomyłkę już się nie nastawiam :) A córcia jak się ucieszyła, że będzie miała braciszka!

Super! Gratuluje spełnionego niebieskiego marzenia [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170] i trzymam kciuki za to badanie nerek na kolejnym usg.
 
Dziewczyny, jestem już po połówkowym. Tak jak mówiłyście - wszystko w porządku. Serduszko zbadane, mózg, każdy narząd. Widać było nawet języczek :) dzidziuś waży 305 g i mierzy ponad 20 cm. Jedyne niepokojące okazało się badanie nerek i kanalików nerkowych, w których zalega mocz, w 30 tyg jest to do ponownego skontrolowania. Pan doktor zapytał czy chcemy z mężem poznać płeć - zgodnie stwierdziliśmy, że tak - no i okazało się, że nasze Marzenie się spełni - to CHŁOPCZYK!! :) pytałam 10
Razy czy na pewno, doktorek nie widział ani macicy, ani jajników, badał genitalia bardzo dokładnie, więc tym razem na pomyłkę już się nie nastawiam :) A córcia jak się ucieszyła, że będzie miała braciszka!
Super:-) :) gratulacje wymarzonej płci maluszka:) cieszę się, że wszystko w porządku. Napewno z nereczkami też będzie ok.
 
Dziewczyny, jestem już po połówkowym. Tak jak mówiłyście - wszystko w porządku. Serduszko zbadane, mózg, każdy narząd. Widać było nawet języczek :) dzidziuś waży 305 g i mierzy ponad 20 cm. Jedyne niepokojące okazało się badanie nerek i kanalików nerkowych, w których zalega mocz, w 30 tyg jest to do ponownego skontrolowania. Pan doktor zapytał czy chcemy z mężem poznać płeć - zgodnie stwierdziliśmy, że tak - no i okazało się, że nasze Marzenie się spełni - to CHŁOPCZYK!! :) pytałam 10
Razy czy na pewno, doktorek nie widział ani macicy, ani jajników, badał genitalia bardzo dokładnie, więc tym razem na pomyłkę już się nie nastawiam :) A córcia jak się ucieszyła, że będzie miała braciszka!
Yeeeey! Super, gratulacje!
 
reklama
Dzisiaj skończone 20 tygodni! Powiem Wam, że jestem coraz większa. Wczoraj spotkałam się na kawę z przyjaciółką i niezbyt miałam co założyć...
 
Do góry