reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
A jak tam Dziewczyny Wasze brzuszki? :-) Ja jestem w 19 tygodniu i mam wrażenie że i brzuszek mi wyszedł i cycuszki taakie peeeełne...
Niby normalne, a jednak troszkę jestem zaskoczona, że tak w kilka dni "bum!" i jest... i już nic się nie ukryje...

Robicie sobie zdjęcia z przebiegiem wzrostu brzuszka?
 
Ja dzisiaj u lekarza, słuchałyśmy serduszka Igi :) wszystko ok, dostałam skierowanie na tą glukoze. Ja mam duuuży brzuch. Czasem robię zdjęcia. Niestety nie mam pięknej piłeczki z przodu, tylko cały brzuch jakoś wywala :D przed ciążą był dość płaski, więc nie spodziewałam się takiej słonicy :p
 
Ja dzisiaj u lekarza, słuchałyśmy serduszka Igi :) wszystko ok, dostałam skierowanie na tą glukoze. Ja mam duuuży brzuch. Czasem robię zdjęcia. Niestety nie mam pięknej piłeczki z przodu, tylko cały brzuch jakoś wywala :D przed ciążą był dość płaski, więc nie spodziewałam się takiej słonicy :p
Ooo proszę jaki brzusio :-),
No ja mam właśnie też tak, że idzie już spod cycków, więc chwilę się zastanawiałam, czy po prostu nie jestem gruba :p
Ale to chyba jednak ciąża, w końcu już prawie połowa za mną :p

Ale zdjęć nie robię, bo się właśnie wielorybio czuję trochę ;-) muszę się z tym nowym wyglądem oswoić
 
Ooo proszę jaki brzusio :-),
No ja mam właśnie też tak, że idzie już spod cycków, więc chwilę się zastanawiałam, czy po prostu nie jestem gruba :p
Ale to chyba jednak ciąża, w końcu już prawie połowa za mną :p

Ale zdjęć nie robię, bo się właśnie wielorybio czuję trochę ;-) muszę się z tym nowym wyglądem oswoić

Ja na początku twierdziłam, że po prostu utylam na brzuchu... Ale później się okazało, że to jednak brzuch już ciążowy, a nie spożywczy ;)
 
A może na początku to tak jest, bo w końcu wszystkie flaczki nam sie przemieszczaja chyba tez w górę właśnie, żeby zrobić miejsce dla rosnącej macicy?

A później będziemy miec piękne brzuszki :-D
 
U mnie aktualnie druga ciąża, 17 tydzień i taki wielki już brzuch. :) Ale ciążowego brzucha nigdy nie za wiele. :D
 

Załączniki

  • 54463081_158843418354104_7270350180006756352_n.jpg
    54463081_158843418354104_7270350180006756352_n.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Do góry