reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
He he dokładnie.
Ja w ostatnią środę byłam na wizycie, nawet ginekologiczne nie zostałam zbadana, bo przecież 2 tygodnie temu badała, nie mówiąc już o USG [emoji6]
A najlepsze jest to że kazała zapisać się za miesiąc, ale niestety terminów wolnych brak, więc dopiero za 6tygodni wizyta. Nic nie dało tłumaczenie że jestem w ciąży i ustawowo lekarz musi mnie przyjaciół poza kolejnością.
Z systemem nie wygrasz [emoji6]
Mi kiedyś jak dostałam skierowanie na badania z krwi i usg zrobić czy serce bije kazała przyjść za tydzień. Twierdziła że musi mieć pewność że serce bije i ciąża żyje, więc jq łeb sobie nabilqm że może nie bije? Zrobiłam te badania i za 1,5 tygodnia poszłam do giną i nawet palcem nie została dotknięta przy czym dostałam luteine. Pytam po co? A lekarz że tak na zaś i co 3 dni mogę aobie ja brac... dla mnie to dziwne jak bez badania hormony można dać tak na zaś, tym bardziej że w wywiadzie nie wspominałam o poronienia czy problemach w ciąży poprzedniej... i kazała przyjąć po prenatalnych
 
Dobrze Dziewczyny, że poszłam z tym moim mężem.. wyniki niestety nieprawidłowe i mamy skierowanie na aminopunkcje :-(
Troszkę się załamałam, bo nie spodziewałam się takich wieści..
Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć na 100%...
Przykre to... No ale musi być dobrze! Trzeba być dobrej myśli. Mimo to współczyję stresu i zmartwień...
 
Ja we wtorek mam badanie USG prenatalne. Wyniki z krwi już mam, ale one bez USG i dalszego opisu i tak mi nic nie mówią (HCG 22,47 IU/l, PAPP-A 1,74 IU/l). Dodam, że jestem 11+5, badanie było 3 dni temu.
Powiedzcie jak to dalej wyglada? Lekarz od razu na badaniu powie mi co i jak czy będę musiała czekać na wyniki i jeśli tam to jak długo Wy czekałyście?
 
Ja we wtorek mam badanie USG prenatalne. Wyniki z krwi już mam, ale one bez USG i dalszego opisu i tak mi nic nie mówią (HCG 22,47 IU/l, PAPP-A 1,74 IU/l). Dodam, że jestem 11+5, badanie było 3 dni temu.
Powiedzcie jak to dalej wyglada? Lekarz od razu na badaniu powie mi co i jak czy będę musiała czekać na wyniki i jeśli tam to jak długo Wy czekałyście?
Mając już wyniki z krwi to powinnaś wszystko wiedzieć na wizycie. WolneHCG masz 22 czy 2,247?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190208-193308_Adobe Acrobat.jpg
    Screenshot_20190208-193308_Adobe Acrobat.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Do góry