reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

U mojego gina sa takie specjalne spódniczki zasłaniające wszystko, wiec w razie co to nie problem ;) ale ja sie męża nie mam co wstydzić. Przy dwóch porodach był, swoje widział nie raz ;) nic mu nie straszne!
A u mojej o dziwo spódniczek nie ma. Za to w miejscu służącym za "przebieralnie" leżą sobie podpaski i wkładki gdyby ktoś potrzebował. Zawsze się dziwnie czuje jak biegnę przez parę metrów z gołym tyłkiem na jej fotel a ona taka miła i uśmiechnięta sobie czeka. :D:D
 
reklama
A u mojej o dziwo spódniczek nie ma. Za to w miejscu służącym za "przebieralnie" leżą sobie podpaski i wkładki gdyby ktoś potrzebował. Zawsze się dziwnie czuje jak biegnę przez parę metrów z gołym tyłkiem na jej fotel a ona taka miła i uśmiechnięta sobie czeka. :D:D

Ja zawsze mam dłuższa tunikę by ten tyłek tez zasłonić [emoji23]
 
U mojej nie ma spódniczek, ale ja zawsze biorę ze sobą i w łazience ścigam spodnie ( za zimno na spódnice i sukienki jak dla mnie;) i zakładam sobie swoją spódniczkę.
Chyba nie mam żadnej tuniki, a to całkiem dobre rozwiązanie.
 
Dobrze Dziewczyny, że poszłam z tym moim mężem.. wyniki niestety nieprawidłowe i mamy skierowanie na aminopunkcje :-(
Troszkę się załamałam, bo nie spodziewałam się takich wieści..
Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć na 100%...
 
Dobrze Dziewczyny, że poszłam z tym moim mężem.. wyniki niestety nieprawidłowe i mamy skierowanie na aminopunkcje :-(
Troszkę się załamałam, bo nie spodziewałam się takich wieści..
Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć na 100%...
Przykro to słyszeć...a co jest nie tak jeśli można wiedzieć???
 
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze że coś źle lekarz pomierzyl
Dobrze Dziewczyny, że poszłam z tym moim mężem.. wyniki niestety nieprawidłowe i mamy skierowanie na aminopunkcje :-(
Troszkę się załamałam, bo nie spodziewałam się takich wieści..
Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć na 100%...
 
reklama
Ryzyko zespolu downa 1:113, czyli duże...
Wiadomo, nie musi to oznaczać wyroku, jednak nie zniosę niewiedzy..
A nie chcesz skonsultować się jeszcze gdzie indziej? Jak duże wyszło CRL i NT? Musisz wierzyć, że będzie zdrowa dzidzia, bo kto ma wierzyć jak nie matka
 
Do góry