reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

W Rossmanie jest nawet oliwka dla przyszłych mam. Mi się wydaje, że to czy będą rozstępy to głównie kwestia genetyczna. Ja będę sie smarować ale przypuszczam, że rozstępy mnie nie ominą bo już w okresie dojrzewania mi się pojawiły i później jak trochę przytyłam. Smarować się i tak warto, zwłaszcza jeśli ktoś ma suchą skórę.
Ja też mam rozstępy po okresie dojrzewania a w ciąży nie pojawił się ani jeden, także nic nie wiadomo :)
 
reklama
Ja będe używać oliwki Bambino no wszystkie moje koleżanki które stosowały w ciąży akurat oliwki bardzo chwalą no nie miały, jedna stosowała jakiś typowo na rozstępy to ma rozstępy. Także myślę że geny na pewno duzo dają. A jak ja mam potwierdzenie oliwki na żywo niż z internetu to wolę uwierzyć realnym opiniom :) tymbardZiej że lekarz też powiedział że pacjentki sobie chwala. No ja spróbuję no i zobaczymy jak da to ok jak nie da to trudno :)
 
Dziewczyny, ta oliwka dla kobiet w ciąży z Rossmana jest: 1. BARDZO tania i wydajna, 2. Ma genialny sklad (w porównaniu do renomowanego Palmersa, który ma w składzie olej palmowy), poza tym ma wszechstronne zastosowanie i można ją stosować nawet do olejowania włosów [emoji6]
 
Zresztą jesli chodzi o rozstępy..
racjonalna dieta, aktywność fizyczna, liczba kilogramów nabytych w trakcie ciąży, GENY i nawilzanie ;)
Natury nie oszukasz. Jak przywalisz 30 kilo w ciaży to i rozstepy sie pojawią.
 
Ja w I ciazy przytylam jakies 14 kg, zuzylam dwa opakowania oliwki z rossmana (ale nie smarowalam sie jakos nadmiernie, glownie jak juz sobie przypomnialam). Moja mama nie ma ani jednego rozestepa po ciążach, ja poki co tez nie, chociaz w okresie dorastania cycki mam troche rozorane rozstępami i kilka maleńkich na posladkach. Także zorientujcie sie jak Wasze mamy wyglądają po ciążach, bo jest szansa ze u Was może byc podobnie ;)
 
Hej dziewczyny ! dziś zrobiłam pierwsza betę aby potwierdzić dobrą nowinę ❤️ wyszła mi 906,94 w 4tyg+5d. Jak myślicie jest ok ? Jutro idę do ginekologa... Już nie mogę się doczekać :)
 
Moja mamcia nie miała rozstępów .. Ale ja mam właśnie z młodzienczego okresu na tylku więc boję się że będę mieć w ciąży :/

Nattula - jest ok! Powodzenia u lekarza :) choć ja bym poszła do lekarza co najmniej od 6 tygodnia żeby było serduszko ja od testu trzy tygodnie czekałam na wizytę ale warto :) hehe
 
reklama
Hej dziewczyny trochę się martwię moje dolegliwości coś bardzo słabe . Lekki ból piersi i kłucie w dole brzucha i to wszystko . Wizytę mam dopiero 3 stycznia . Biorę luteinę i duphaston ale i tak jakoś mam obawy .
 
Do góry