reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@meg1216 ja teraz biorę aktualnie 2x2 luteina podjęzykowa i brałam 2x1 duphaston, ale jak pojawiło się to lekkie plamienie to zwiększył od razu do 3x1 duphaston i spokój tylko u mnie był krwiak więc stąd się to badziewie pojawiło :/
 
reklama
No tak dr zdecydowal :-(
Kochana super, ze dzidzia dobrze ❤
Ja.starsznie przechodziłam poczatej ciąży, ciągle mdłości, wymioty do 8 razy w ciagu dnia. Nawet po wodzie, herbacie po wszytskim. Na mdlosci pomogly mi.opaski uciskowe na nadgarstki-sprawdz sobie :) śmieszne ale pomaga. Aktualnie u mnie 13td a wymioty zostaly, ale 1-2 razy co 2/3 dni, wiec jest super! Zaczynam czuc, ze zyje :) zaczynam widziec piękny brzuszek i pocieszam sie, ze bedzie juz tylko lepiej. Z Ciebie i Twojego skarbenka tez trzymam kciuki ❤❤❤ tylko się oszczedzaj, bo warto :) u mnie przy ostatnim badaniu tez wyszedl krwiak, dzidzia miala 3cm wowczas, krwiak tyle samo, wiec odpoczywalam duzo, niestety teraz mialam.duzo stresu, ale jutro mam kontrole i mam nadzieje że bedzie lepiej.
 
A tak ogolnie przytylyscie juz cos i widac brzuszki?
U mnie faktycznie brzuszek juz zaokraglil sie dosc mocno :)
A z waga- waże sie tylko u lekarza, to dwa tygodnie temu bylo -3kg od wagi sprzed ciazy, jutro zobaczę co jest teraz :)
 
A tak ogolnie przytylyscie juz cos i widac brzuszki?
U mnie faktycznie brzuszek juz zaokraglil sie dosc mocno :)
A z waga- waże sie tylko u lekarza, to dwa tygodnie temu bylo -3kg od wagi sprzed ciazy, jutro zobaczę co jest teraz :)
Dzisiaj wszystkie spodnie w szafie zakładałam bo szłam z młodym do kosciola i zonk:( już czas kupić ciążowe hehe....a waga stoi;)
 
A tak ogolnie przytylyscie juz cos i widac brzuszki?
U mnie faktycznie brzuszek juz zaokraglil sie dosc mocno :)
A z waga- waże sie tylko u lekarza, to dwa tygodnie temu bylo -3kg od wagi sprzed ciazy, jutro zobaczę co jest teraz :)
Ja tez od poczatku ciaży stracilam 3kg. To pewnie dlatego, ze zminilam sposob odżywiania. Ciaze zaczynalam z nadwaga bo przy wzroscie 160cm ważylam 67kg i do tego mam zagrożenie cukrzyca wiec sie pilnuje.
Jesli chodzi o brzuch to jak leże to czuje piłeczkę, ale jak stoje to nie jest to jeszcze brzuszek ciazowy, bo troche tluszczu na nim jest [emoji6], a w ciuchy wszystkie jeszcze wchodzę.
 
A tak ogolnie przytylyscie juz cos i widac brzuszki?
U mnie faktycznie brzuszek juz zaokraglil sie dosc mocno :)
A z waga- waże sie tylko u lekarza, to dwa tygodnie temu bylo -3kg od wagi sprzed ciazy, jutro zobaczę co jest teraz :)
U mnie też już brzuszek widać ale ważyć się szczerze mówiąc nie wazylam 14 mam pierwsza wizytę to pewnie tam już będę musiała się ważyć
 
reklama
Ja na wadze -4 kg bo wymiotowałam strasznie , jadlam na siłe bo na nic nie miałam ochoty. Teraz jest juz lepiej z jedzeniem i w ciuchy tez mieszcze sie jeszcze normalnie
 
Do góry