reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja tez od poczatku ciaży stracilam 3kg. To pewnie dlatego, ze zminilam sposob odżywiania. Ciaze zaczynalam z nadwaga bo przy wzroscie 160cm ważylam 67kg i do tego mam zagrożenie cukrzyca wiec sie pilnuje.
Jesli chodzi o brzuch to jak leże to czuje piłeczkę, ale jak stoje to nie jest to jeszcze brzuszek ciazowy, bo troche tluszczu na nim jest [emoji6], a w ciuchy wszystkie jeszcze wchodzę.
Zazdroszczę zmiany diety, ja zmieniłam, ale na gorszą :/ przed ciążą nie jadłam chipsów, nutelli i innych niezdrowych rzeczy, a teraz ? Wczoraj cała paczkę "duszków" na śniadanie kanapka z nutellą a tak chciałabym wrócić do żywienia sprzed ciąży bo wiem, że dawałabym dziecku wszystko co najlepsze eh
 
reklama
U mnie waga stoi, a w spodnie się nie mieszczą. Co do odczuć brzuszka to w pierwszej ciąży czułam już piłeczkę a teraz to czuję, ale poprzednie cc. Mój brzuch spożywczy poszedł mi w górę tak jakby macica wypchnela do góry... no i cycochy rosną, już nie trzeba zbierasz z pleców żeby coś w rękę wziąć :) A tak na poważnie to schizuje czy wszystko ok bo ja to mam tylko pojedyncze ciągnięcia czasem
 
Zazdroszczę zmiany diety, ja zmieniłam, ale na gorszą :/ przed ciążą nie jadłam chipsów, nutelli i innych niezdrowych rzeczy, a teraz ? Wczoraj cała paczkę "duszków" na śniadanie kanapka z nutellą a tak chciałabym wrócić do żywienia sprzed ciąży bo wiem, że dawałabym dziecku wszystko co najlepsze eh
"Duszki" alez mi smaka narobilaś! [emoji48]
Ja mam zachciewajki na salatki i moglabym kefir pić litrami [emoji39]
 
Już w domu dziewczyny ..
No więc z dzieckiem jest wszystko ok,żywy tętno malucha 170 bez obrzęku bez odklejania się kosmowki szyjka długa zamknięta...a skąd te krwawienia nie wiadomo :-( być może od krwiaka Ale dr nie był pewny bo obraz na usg był nie jednoznaczny
Mam nakaz leżenia oszczędzania się ....dr zalecil 2x1 luteina 3x1 Magnez i jak boli 3x1 nospa
Ale boję się bo wróciliśmy do domu i dalej taka czerwona wydzielina przy podcieraniu się pojawia :-(
Dziękuję za każde ciepłe słowo :*
Super, że dzidzia ok
 
U mnie waga stoi, a w spodnie się nie mieszczą. Co do odczuć brzuszka to w pierwszej ciąży czułam już piłeczkę a teraz to czuję, ale poprzednie cc. Mój brzuch spożywczy poszedł mi w górę tak jakby macica wypchnela do góry... no i cycochy rosną, już nie trzeba zbierasz z pleców żeby coś w rękę wziąć :) A tak na poważnie to schizuje czy wszystko ok bo ja to mam tylko pojedyncze ciągnięcia czasem
Mi tez piersi rosna. Na poczatku ciazy zrobily sie zdecydowanie pełniejsze i od kilku dni znowu mnie pieką, kują i swędzą [emoji57]
 
Ja mialam na kwasne w pierwszej ciąży chęć, glównie na jabłka takie zielone. Jadłam kilogramami. Teraz po herbacie z cytryną mam zgage.
Ja mam teraz odmiennie niż w pierwszej ciąży i wydaje mi się że to córka, chociaż jest mi to totalnie obojętne, byle zdrowe. Swoje przypuszczenia opieram tylko na odmienności w jedzeniu
 
reklama
Do góry