reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mój lekarz zleca badania na drugiej wizycie kiedy jest już zarodek z serduszkiem :)
Dlatego się zastanawiam czy wykonywać teraz czy dopiero po wizycie, bo pierwszą ciążę straciłam, a tak jak będę mieć badania+wyniki i może będzie już prowadzić mnie tak żeby sytuacja się nie powtórzyła. Dziś zrobiłam test, 5 tydzień.
 
Ja też już jestem po pierwszych badaniach. Bylam w zeszlym tygodniu. Poszłam szybciej bo plamilam. Na usg w sumie było widać tylko pecherzyk z cialkiem żółtym i Pani doktor ocenila wiek ciazy na 6 t. Dostalam skierowanie na badania i kolejna wizytę mam 02.01. Powiem Wam że sprawdza się to że jak się jest kolejny raz w ciazy to się podchodzi do wszystkiego bardziej na luzie:)
 
Dlatego się zastanawiam czy wykonywać teraz czy dopiero po wizycie, bo pierwszą ciążę straciłam, a tak jak będę mieć badania+wyniki i może będzie już prowadzić mnie tak żeby sytuacja się nie powtórzyła. Dziś zrobiłam test, 5 tydzień.
To ja bym tylko betę i progesteron zrobiła, ja na pierwszej wizycie będę w 7tc
 
Ostatnia edycja:
Ja też już jestem po pierwszych badaniach. Bylam w zeszlym tygodniu. Poszłam szybciej bo plamilam. Na usg w sumie było widać tylko pecherzyk z cialkiem żółtym i Pani doktor ocenila wiek ciazy na 6 t. Dostalam skierowanie na badania i kolejna wizytę mam 02.01. Powiem Wam że sprawdza się to że jak się jest kolejny raz w ciazy to się podchodzi do wszystkiego bardziej na luzie:)
A ja mam na odwrot...[emoji849]
 
Ja też już jestem po wizycie, wszystko książkowo. Jest mała fasolka albo fasolek, serduszko już bije. Dostałam swoją książeczkę do prowadzenia ciąży, kolejna wizytę mam za 4 tygodnie a przed nią muszę zrobić cały szereg badań, łącznie z wirusami itp.
 
Byłam na USG i ciąża młodsza niż z OM 6t0d. Był pęcherzyk i jakieś ciałko (tak lekarz określił nieczule moje dziecię). Progesteron 11, więc duphaston 3x2, luteina 2x2 i clexane - mam trombofilię. Dodatkowo TSH wywaliło mi 4,26 więc euthyrox 225 biorę. Miejmy nadzieję, że 27 grudnia zobaczę już serduszko :)

Oczywiście strsuję się, że w 6 dniu nic więcej nie było, ale może tak niby być...
 
reklama
Byłam na USG i ciąża młodsza niż z OM 6t0d. Był pęcherzyk i jakieś ciałko (tak lekarz określił nieczule moje dziecię). Progesteron 11, więc duphaston 3x2, luteina 2x2 i clexane - mam trombofilię. Dodatkowo TSH wywaliło mi 4,26 więc euthyrox 225 biorę. Miejmy nadzieję, że 27 grudnia zobaczę już serduszko :)

Oczywiście strsuję się, że w 6 dniu nic więcej nie było, ale może tak niby być...
A który tydzień masz według ostatniej miesiączki ? Mi znowu TSH bardzo leci w dół mam bardzo poniżej normy a miałam niedoczynność, tez biorę zastrzyki :/
 
Do góry