reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Gratulacje Klaudia :) Moja kolejna wizyta jest 5.02 i na niej będziemy mieć prenatalne. Bede miec wtedy 12tc i 4 dni. Strasznie się boję.
Dziękuję :) wszystko będzie dobrze nie ma co się martwić bo to tylko bardziej stresuje nasze maleństwa, a przekonałam się, że nie warto :)
trzymam kciuki za Ciebie :) na co stawiasz chłopak/dziewczynka?

A ja dziś zaczęłam 10 tydzień :) W 12 tygodniu będę na prenatalnych mam nadzieję że płeć już będzie widać :)
Życzę powodzenia i rośnijcie zdrowo :) my chyba na 2 wizycie prenatalne ;)
 
reklama
Kurczę u mnie też 10 tydzień a mam termin na 17.08.. coś tu chyba nie gra u mnie z tym w takim razie.
Ja mam też za 2 tyg prenatalne. Strasznie się stresuje ale tak pod sercem czuje że wszystko jest ok.
Dzisiaj robię drożdżowke. Odmrozilam truskawki więc pewnie nie będzie taka pyszna jak latem ale i tak mam ochotę zjeść:p
I jestem za ! Przenieśmy się jak najszybciej na prywatne forum. Trochę to ogranicza że każdy może tu zajrzeć i czytać te nasze mądrości;)
 
Do góry