reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Lux bardzo mi przykro ;(
A ja powiem wam że wczoraj byłam u endokrynologa bo mam za wysoką tarczyce w ciąży a przed nie miałam wogóle. Ale zrobiła mi usg i wychodzi na to że nie mam tylko poprostu mi podniosła się w ciązy i dostałam najniższą dawkę euthyroxu i mam brac a za 4 tygodnie sprawdzić sobie tarczyce bo musze obniżyć ją :) Mam nadzieję że będzie sie obniżała :)
W poprzedniej ciąży tak miałam. Na pewno się obniży a jak nie to zwiększy dawkę i będzie dobrze :)
 
reklama
No własnie narazie mam brać 1,5 tabletki a jak nie zmniejszy mi sie to mam zwiększyć na 2 tabletki :) bo musi mi spaść.
Czyli 25mg+13mg czy wiecej? Ja na początku miałam 25mg potem 50mg i tak już do końca ciąży. Pamiętaj żeby brać to naczczo pół godz. przed posilkiem :)). Mi niestety niedoczynność po ciąży została i w tej ciąży biorę Już 75mg.
 
Lux- ściskam Cię mocno...

Trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny!

Ja dziś pierwszy raz wymiotowalam po przebudzeniu... A to już 12 tydz. Aż się boję co będzie jutro rano, mam nadzieję że to jednorazowy epizod :p

Ja czekam do wtorku, wtedy mam prenatalne :)
 
reklama
Do góry