reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja też zwariuje w domu, nie jestem przyzwyczajona do bezczynnego siedzenia, ale pracuje z dziećmi i co za tym idzie mam ciągły kontakt z wirusami i bakteriami, do tego dochodzą choroby zakaźne. Nie wiem jak ja bez nich wytrzymam :sad:
Ja również pracuję z dziećmi, dodatkowo z różnymi niepełnosprawnościami. Zdarzają się też dzieci z zachowaniami agresywnymi. Już jestem na L4.
 
Ja od kilku dni nie mam już problemów z bezzsennoscia jakoś wszystko wróciło do normy. Co do piersi to bolą mnie jak dotykam, jak śpię na brzuchu a tak to nie :) za nie całe 24 h wizyta u lekarza
 
Ja mam 30 lat ale czuję się młodziej :)
Śniło mi się dziś, że krwawilam... po obudzeniu popędziłam do łazienki sprawdzić czy wszystko ok...
 
A ja się boję że nie utrzymam tej ciąży:( mam katar kaszel i ogólnie jestem osłabiona.. już drugi tydzień tak choruje. Zaczęłam się tak cieszyć jak zobaczyłam te dwie kreski na teście A dzisiaj dopiero zaczęłam się martwić że przecież jestem tak chora w tym najważniejszym czasie :(
 
reklama
A ja się boję że nie utrzymam tej ciąży:( mam katar kaszel i ogólnie jestem osłabiona.. już drugi tydzień tak choruje. Zaczęłam się tak cieszyć jak zobaczyłam te dwie kreski na teście A dzisiaj dopiero zaczęłam się martwić że przecież jestem tak chora w tym najważniejszym czasie :(
Nie martw sie na zapas. Ja w pierwszej ciazy przeszlam zapalenie nerek. To dopiero był hardcore :-D.
 
Do góry