reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Oooo jaki super człowiek. Na kiedy masz wyliczony termin?

Dziś mi nic nie mówiła o terminie. Ona z tych małomównych. Ale poszłam do niej raczej na kontrolę niż po konkrety. Mój konkretniejszy doktorek w zeszłym tyg mi dał tp na 05.09 ale tam u niego misiek był tydzień młodszy a tu po zmierzeniu tylko 2 dni w plecy. Zobaczę za dwa tygodnie jak tam u niego wyjdzie kolejny pomiar.
 
Tak się zastanawiam, czy tylko ja nie wchodzę już w większość spodni? Wejść może wejdę, ale o dopięciu się muszę zapomnieć.
Zawsze byłam bardzo szczupła, brzuch aż wklęsły miałam, rozmiar 34/36 nosiłam. Teraz jestem w 12tc i momentalnie mi brzuszek wyskoczył. Dziś ubrałam obcisłą koszulkę i aż się zdziwiłam że aż tak go widać :)
A podobno w pierwszej ciąży brzuch długo jest niewidoczny :p
Czy Wasze brzuszki też już widać?
Mój widać! A to już 10 tydzień plus kilka dni. Tyle, że podbrzusze jeszcze niewiele się powiększyło, za to mam wrażenie że cały brzuch w okolicach pępka który "wyszedł" to tylko i wyłącznie wzdęcia. Także przekichane! :D Ale w pierwszej ciąży w tym tygodniu i tak miałam większy więc teraz się cieszę że jeszcze go schować mogę.
 
W ogóle oglądałam taki serial na netflixie o babkach w ciąży i prawie wszystkie korzystały ze znieczulenia w czasie porodu i tak było widać fragmenty jak już miały bóle po tym znieczuleniu i że tak to spokojnie znosiły. I się zastanawiam czy u nas w Polsce też to jest dostępne :D wiem że są te zastrzyki w kręgosłup ale jakoś nikt mi tego nie proponował wcześniej A jak sobie przypominam poród to bym teraz chętnie skorzystala:D tylko się ze mnie nie śmiejcie że takie myśli mi po głowie chodzą:p
Ja jak byłam w pierwszej ciąży to trochę się bałam znieczulenia w kręgosłup, ale jak się zaczęł poród już na poważnie to brałam wszystko co dawali :D miałam gaz i właśnie to znieczulenie i baaardzo polecam :D teraz też na pewno będę chciała
 
Tak się zastanawiam, czy tylko ja nie wchodzę już w większość spodni? Wejść może wejdę, ale o dopięciu się muszę zapomnieć.
Zawsze byłam bardzo szczupła, brzuch aż wklęsły miałam, rozmiar 34/36 nosiłam. Teraz jestem w 12tc i momentalnie mi brzuszek wyskoczył. Dziś ubrałam obcisłą koszulkę i aż się zdziwiłam że aż tak go widać :)
A podobno w pierwszej ciąży brzuch długo jest niewidoczny :p
Czy Wasze brzuszki też już widać?
Mój widać , ale obawiam się, że to tłuszcz, bo od początku ciąży mam mega apetyt mimo mdłości :p w pierwszej ciąży zaczął się pojawiac na początku 5 miesiąca dopiero
 
Ja się po gazie czułam jakbym za dużo wypiła. Nie chcieli mi dać zzo, tylko ten gaz, niestety nie dawał ulgi, bałam się tylko że spadne z łóżka, ale to zależy od człowieka :)

@martoosia04 gratuluję, piękny widok.
Mam nadzieję że jutro też mnie czekają same piękne widoki :)

@Zochaa90 musisz sprawdzić chyba na rodzic po ludzku czy jest dostępne w twoim szpitalu. Nie płaci się. Trzeba tylko mieć kartkę od gina na konsultacje z anestezjologiem na końcówce.
Tyle że różnie jest z tym, zależy czy w dniu porodu będzie dostępny anestezjolog, czy nie powiedzą że za późno, albo że zatrzyma akcje.
Aaaa czyli pewnie nie mam co w ogóle liczyć na to :/ jeszcze nie słyszałam żeby ktoś dostal jakieś znieczulenie w tym najbliższym szpitalu.
Chciałam rodzic w innym Ale mam ponad 1.5 godziny jazdy autem do następnego więc boję się że bym nie zdążyła
 
W ogóle oglądałam taki serial na netflixie o babkach w ciąży i prawie wszystkie korzystały ze znieczulenia w czasie porodu i tak było widać fragmenty jak już miały bóle po tym znieczuleniu i że tak to spokojnie znosiły. I się zastanawiam czy u nas w Polsce też to jest dostępne :D wiem że są te zastrzyki w kręgosłup ale jakoś nikt mi tego nie proponował wcześniej A jak sobie przypominam poród to bym teraz chętnie skorzystala:D tylko się ze mnie nie śmiejcie że takie myśli mi po głowie chodzą:p

Jaki tytuł ma ten serial?
 
reklama
Ja mam też brzuchol już i w jeansy nie wchodzę. Kupiłam sobie jakiś czas temu takie fajne spodnie na gumkach z New yorkera. Jedne w kratę a drugie z takimi paskami po bokach i myślę że do końca wiosny w nich pochodzę. Na końcówkę to już sukienki letnie założę i będzie git.
 
Do góry