reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Po tych wszystkich wiadomościach już sama boję się kolejnej wizyty a to dopiero 30 stycznia :( spodziewam się bliźniaków a wiadomo taka ciąża jest wysokiego ryzyka...

30.01 już niedługo. Ale wiem co czujesz. Ja przed każdą wizytą mam takiego stresa i biegunkę, że sama jestem w szoku. Im człowiek starszy, tym bardziej się boi co usłyszy.
 
reklama
Kurczę jak to jest że jedni mają same dziewczyny A inni samych chłopców ;) u mnie mama też polowała na córkę z marnym skutkiem. Bo oprócz mnie mam 4 braci
Ja też mam 3 siostry i 1 brata A mój 2 braci i 1 siostrę. Nie ma nigdzie po równo
A powinno być że co się chce to się ma i było by sprawiedliwie [emoji6]
 
Gratuluję dobrych nowin na preatanych!
Odnośnie apetytu to u mnie też teraz kiepsko, mało rzeczy mi smakuje. Niestety zaczęłam jeść sporo słodyczy, przed ciążą prawie w ogóle słodkiego nie jadłam... A jak u Was z piciem wody? Ja nie potrafię w siebie wmusić więcej niż litr dziennie :(
Marnie [emoji37][emoji37][emoji37] bardzo marnie nawet bym powiedziala
 
reklama
Do góry