reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

No i masz szczescie manami masz szczescie. Wiecej zlych nowin nie udzwigne! A tak na serio swietnie ze wszystko u Ciebie w porzadeczku kochana
Nogi do gory i odpoczywaj napij sie soczku czy czegos na rozluznienie i wyluzuj wszystko bedzie dobrze ;)
 
reklama
Hej kochane ja tez dzisiaj mialam stresa , rano zlapal.mnie taki skurcz ze sie ruszyc nie moglam bylam prywatnie u lekarki(u nas na ip w dzien nic by mi nie zobili ) i na szczescie okazalo sie ze wszystko dobrze i serduszko pieknie bije, ale stresa mialam :(
 
@Zuz.a a nie masz mozliwosci zmiany deklaracji do innej położnej? Czy macie tylko jedna przychodnie? Bo lekarza, polozna i pielegniarka mozesz wybrac dzieki deklaracji.
Wiem wiem, mam, ale nie znam też innych przychodni, może być podobnie tutaj. Przyjdzie ze 3 razy i z głowy, teraz już wiem swoje na szczęście, no i mam super zaufana pediatre.
 
Po tych wszystkich wiadomościach już sama boję się kolejnej wizyty a to dopiero 30 stycznia :( spodziewam się bliźniaków a wiadomo taka ciąża jest wysokiego ryzyka...
 
reklama
Do góry