reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jakby faktycznie teraz się dało, to od razu kupuję [emoji23] co by chociaż raz na jakiś czas sprawdzić serduszko.

Dziewczyny, znacie teorię, że im większe tętno dziecka, to decyduje to o płci? I tak pożywne 160 FHR mamy dziewczynkę, a poniżej chłopca - sprawdziło sie Wam w poprzednich ciążach?
 
reklama
Mi sie sprawdzilo w pierwszej ciazy!!! A malo tego mialam okazje posluchac babeczki tetna z chlopcem i brzmialo kompletnie inaczej!!!!
 
Detektor w przypadku prowadzenia mojej ciazy to podstawa w pozniejszym etapie jest sprawdzane przez lekarza i polozna co tydzien.
 
Już twój detektor wykrywa tętno płodu? Myślałam, że ciąża musi byc starsza.


Teoretycznie informacja jest ze od 10 tygodnia ale u kolezanki nie bylo slychac dopiero kolo 12 zaczela nagrywać a u mnie jest teraz 11t2dz czyli liczac 12 tydzien sprawdzilam i wydaje mi sie ze to bylo dzidziusia moj M tez tak uwaza bo bylo duzo szybsze niz w pachwinach gdzie na pewno slychac moje...
 
a do mamusiek sierpniowych ile juz prztyłyście? Bo ja na czczo mam 3 kg do przodu :) a wieczorem już 4 :) ale juz mam 12 tydzień :) ale ogólnie mnie przeraża ta waga :)a gdzie dokońca
 
jeju ale masz fajnie tylko 400 g ;/ w sumie to moja 1 ciąża no i niby te szczupłe mogą wiecęj przytyć a ja do ich należe bo ważyłam przed 53 kg :p
 
reklama
a to pewnie dlatego że schudłaś odrazu. Ja niestety nie schudłam no i ogólnie mam apetyt :) no i nie mam wogóle od początku żadnych nudności ani wymiotów także moze dlatego. Myślę że dokońca nie będę tak strasznie wyglądała. Chociaż pocieszam się że jak przyjdą upały to mniej będzie sie chciało jeść :)
 
Do góry