reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Tak jak narazie z dzidziusiem ok. Badanie genetycznie mam na 31 stycznia :) a termin jak narazie mam na 5 sierpnia. Zobaczymy czy coś się zmieni czy będę lipcóweczką czy dalej sierpnióweczką :p
 
reklama
Hej dziewcyzny nie nadążam z wami czytać tego wszystkiego co wchodzę to mega dużo stron. A ja pochwale sie moją fasoleczką. Za tydzień mam nastepną wizytę także pokaże jak urosła :)
No przecudowne maleństwo[emoji7]
Teraz w takim tempie rośnie ta fasolka, że będzie różnica nawet za tydzień [emoji846]
 
Powiem wam dziewczyny, że ja w sumie nie mam jakiś wielkich zachcianek, do czasu jak nie zacznę czytać waszych postów.
Masakra nawet nie wiedziałam że mam taką ochotę na placki z jabłkami [emoji39]
 
Udało się mój lekarz wrócił dziś rano z gór i przyjmie mnie o 18:20 u siebie . Plamienie jakby mniejsze ale dziwnie mnie krzyż boli i brzuch delikatnie spięty :( także trzymajcie kciuki żeby było ok z moimi maluszkami
 
Udało się mój lekarz wrócił dziś rano z gór i przyjmie mnie o 18:20 u siebie . Plamienie jakby mniejsze ale dziwnie mnie krzyż boli i brzuch delikatnie spięty :( także trzymajcie kciuki żeby było ok z moimi maluszkami

Kochana będzie dobrze! Trzymaj się dzielnie. Przemów tam do maluchów by były grzeczne w środku [emoji173]️ daj znać po wizycie.
 
Wlasnie uslyszalam przed chwilą od niespecjalnie ulubionej przeze mnie koleżanki, że na pewno bede miec dziewczynkę, bo dużo gorzej wyglądam a przeciez wiadomo (!!) że dziewczynki kradna mamusiom urode. No bo syfy mam na czole, oko jakies niewyraźne, włos rozwiany na cztery strony świata a nie jakos specjalnie ułożony.. prorok chyba jakis. Ale poczucie wlasnej wartości o jakies -10. A jeszcze musiala to walnąć dzisiaj, a jak jest dzis Blue Monday :D
Ojej cóż za "miła" koleżanka.
Ale z tymi zabobonami co do płci to raczej nie ma co się sugerować. Moja kumpela była mega wysypana pół ciąży, a syna ma. To po prostu reakcja organizmu na hormony, a nie na płeć dziecka [emoji6]
 
reklama
U mnie zle wieści. Kilka dni temu ciąża się zatrzymała. W środę na szpital i tam sprawdza ale w cuda nie wierzę więc będzie zabieg. Odezwę się gdy będę w stanie.

Dokładnie wiem co teraz przychodzisz. Życzę Ci po pierwsze, żeby to okazał się jakis błąd i wydarzył się cud.
A gdyby jednak czarny scenariusz się ziscil to życzę profesjonalnej i życzliwej opieki w szpitalu.
Bardzo mi przykro i ogromnie Ci współczuję.
 
Do góry