reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Chociaż chodzi mi też po głowie wspomniana również Izabela.
U nas chyba stanie na Izabelli właśnie :) córka zaakceptowała :)

Ja się zastanawiam co robić... Umowa kończy mi się końcem marca. Myślałam że jak będę się dobrze czuc to spokojnie do kwietnia albo i dłużej porobie (w zależności na ile mi przedłuża umowę, oraz czy mnie nie będą chcieli przenieść gdzieś indziej). Ale ostatnio tak się źle czuje zarówno wieczorem jak i rano, mdli mnie masakrycznie że ledwo siedzę przy tym biurku. Nie wiem jak wytrzymam [emoji26]
Z tego co wiem nie mogą cię przenieść. A na pewno bez twojej Zgody

mysle, ze mozna powoli zglaszac naszej @aniaslu by nam stworzyla prywatne, trzeba podac liste z dokladnymi nickami Ani i wtedy powstanie zamkniety
Ja pomyślałam ze prywatne to raczej jakaś grupa na fejsie :) ale z doświadczenia wiem ze później nie wraca się już na forum
 
Izabela. Lenati pieknie! Ja sama bym sobie zrobila belle. Ale ja lubie skracac imiona i wlasnie powstanie mi bella a pozniej to juz krok do zmierzchu. I flaki mi sie przewracaja jak pomysle o kristen stewart... ale zawsze jak ktos mowi ze ma ize to bardzo mi sie podoba
 
Uwierz mi ze na fb grupa nie będzie tak fajnie działać jak tu na bb. Mm na fb grupy z bb i rzadko dziewczyny się udzielają
U nas chyba stanie na Izabelli właśnie :) córka zaakceptowała :)


Z tego co wiem nie mogą cię przenieść. A na pewno bez twojej Zgody


Ja pomyślałam ze prywatne to raczej jakaś grupa na fejsie :) ale z doświadczenia wiem ze później nie wraca się już na forum
 
Najlepiej przestać myśleć.Z pierwszym dzieckiem mega sie przejmowałam.Teraz już nie myślę.Gdyby nie mdłości to zapomniałabym,ze jestem w ciąży.Każdy poród jest inny.Ja wycierpiałam wiele .Najpierw operacja aby miec dziecko....potem cesarka i drugie ciecie
...młody wczesniek z epilepsją z asystomią.Przy każdym ataku go reanimowałam.Teraz ma 11 lat i jest wyprowadzony.Ja w kwietniu kończe 39 i jestem w 3 miesiacu ciązy.Nie mysle bo po co.Mam astme..cukrzyce..nadcisnienie...do tego wiek wiec jest ryzyko poronienia.Po co czytac i myslec i sie nakrecac.Co ma byc to i tak bedzie a nerwy na dziecku bardzo sie odbijają.Każdy ma swoje życie i zrobi jak zechce a ja po prostu mam pełen luz i tyle.Inaczej oszalałabym.
 
@Kasia2101 na pewno muszą ci przedłużyć umowę do porodu. Więc do sierpnia nie musisz się martwić. Co będzie potem, to już musisz się dogadać w pracy. Może będą na ciebie czekać jednak.
 
reklama
@Kasia2101 na pewno muszą ci przedłużyć umowę do porodu. Więc do sierpnia nie musisz się martwić. Co będzie potem, to już musisz się dogadać w pracy. Może będą na ciebie czekać jednak.
Zobaczymy na ile nam zdrowie pozwoli [emoji16] a co do imienia to podoba nam się Leon, Bruno i Franek, a dla dziewczynki Hania, Łucja, Antosia i Natalka. Mąż mówi że robił syna więc cały czas do brzuszka mówi Leos i nie przewiduje innej opcji. Ale może się jeszcze rozczarować [emoji4]
 
Do góry